Нерухоме майно та основні засоби, а саме: Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1
по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А). Основні засоби в кількості 411 одиниць. Основні засоби в кількості 17 одиниць.
Нерухоме майно та основні засоби, а саме: Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А); РНОНМ 871169780000. Основні засоби в кількості 411 одиниць. Основні засоби в
кількості 17 одиниць.
80 121 784,90 грн
з ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»з 13 трав. 2021 16:06
до 19 трав. 2021 20:00
з 20 трав. 2021 13:10
до 20 трав. 2021 13:39
з 20 трав. 2021 13:39
до 8 лип. 2021 19:19
8 лип. 2021 19:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А); РНОНМ 871169780000
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський, буд.6 (ЛІТЕРА А) |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 411 одиниць.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 411 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський, буд.6 (ЛІТЕРА А) |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Основні засоби в кількості 17 одиниць.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 17 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський, буд.6 (ЛІТЕРА А) |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 13 трав. 2021 16:06 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник: |
Пропозиція: 84 000 001,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
Документи пролонгацій 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
Документи пролонгацій 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N019631
Назва договору:
Договір купівлі-продажу нерухомості. Договір купівлі-продажу основних засобів
Опис договору:
Договір купівлі-продажу нерухомості. Договір купівлі-продажу основних засобів
Вартість договору
84 000 001,00 грн
Заключна вартість договору:
84 000 001,00 грн
Термін дії договору:
8 лип. 2021 19:17 – 20 лип. 2021 19:17
Дата підписання договору:
8 лип. 2021 19:16
Дата сплати:
21 трав. 2021 17:11
Пролонгація 1
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
607
Дата набрання чинності рішення:
16 черв. 2021 09:36
Термін пролонгації:
5 лип. 2021 18:00
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Пролонгація була викликана неможливістю оплати покупцем
Пояснення:
Пиникнення юридичних перешкод
Пролонгація 2
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
607
Дата набрання чинності рішення:
16 черв. 2021 17:52
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Пролонгація була викликана юридичними перешкодами
Пояснення:
Виникнення юридичних перешкод
Пролонгація 3
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
682
Дата набрання чинності рішення:
2 лип. 2021 16:18
Термін пролонгації:
20 лип. 2021 18:00
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Пролонгація була викликана юридичними перешкодами
Пояснення:
Виникнення юридичних перешкод
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
20 трав. 2021 13:39 – 20 лип. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Сніжана Євгенівна Базановська
ЄДРПОУ:
41338004
|
Пропозиція: 80 923 002,80 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»Вас може зацікавити
Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.
51 154 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.
43 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону з продажу майна ТОВ «УКРБУДСПЕЦТЕХ» (65039, м. Одеса, пр. Гагаріна, буд.12-А, код ЄДРПОУ 32145683), справа № 916/1950/16, яке складається з Лоту 8: склад майна: нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 2146,00 кв.м, розташовані за адресою: м. Одеса, вулиця Мала Арнаутська, будинок 105/1. У відповідності до вимог ст. 12, 79, 80, Кодексу України з процедур банкрутства. Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865 «Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» та Постанови господарського суду Одеської області від 27.02.2024 року по справі № 916/1950/16. Арбітражна керуюча Колмикова Тетяна Олександрівна (свідоцтво про право на заняття діяльністю арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 85 від 08.02.2013 року.
64 538 000,00 грн без ПДВ
Дивитись