Нежитлові приміщення заг. пл.1094,7кв.м.; Основні засоби у кількості 41 позиція

Нежитлові приміщення, що складаються з: адмінбудинку "А", гаражу "Б", прохідної "В", майстерні "Г", огорожі № 1, заг. пл.1094,7кв.м., за адресою Київська обл., Іванківський р., смт. Іванків, вул. Поліський шлях, буд. 5 реєстраційний номер 1039583532220; Основні засоби у кількості 41 позиція

Початкова ціна

1 422 645,01 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 трав. 2021 15:37

до 24 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 трав. 2021 15:37 – 24 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
25 трав. 2021 12:10
Дата публікації:
13 трав. 2021 15:37
Період редагування:
13 трав. 2021 15:37 – 17 трав. 2021 18:00
Період питань:
13 трав. 2021 15:37 – 23 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
13 трав. 2021 15:37 – 24 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210513-23165
Гарантійний внесок:
142 264,50 грн
Номер лоту:
G22N019750
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
526/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
12 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
1 422 645,01 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 226,45 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Київ, 04070, : вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, телефон 044 225-84-70 ел. адреса [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові приміщення, що складаються з: адмінбудинку "А", гаражу "Б", прохідної "В", майстерні "Г", огорожі № 1, заг. пл.1094,7кв.м., за адресою Київська обл., Іванківський р., смт. Іванків, вул. Поліський шлях, буд. 5 реєстраційний номер 1039583532220; Основні засоби у кількості 41 позиція

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 07201, Київська область, смт. Іванків, вул. Поліський шлях, буд. 5

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 13 трав. 2021 15:37

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21593719
Адреса:
Україна, 03061, Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Основний контакт

Ім'я:
Уманська Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442258470

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "Банк Велес"

Вас може зацікавити

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Волинська обл., Ратнівський р., смт. Ратне, вул., Каштанова буд. 24.

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Волинська обл., Ратнівський р., смт. Ратне, вул., Каштанова буд. 24.
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

805 320,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

975 024,00 грн без ПДВ

Дивитись