Легковий автомобіль (легковий комбі) Skoda Fabia 1.4, 2004 року випуску, номер кузова TMBNC46YX5B035142, номер державної реєстрації AA3678AK, інвент. номер 10053

Легковий автомобіль (легковий комбі) Skoda Fabia 1.4, 2004 року випуску, номер кузова TMBNC46YX5B035142, номер державної реєстрації AA3678AK, інвент. номер 10053

Початкова ціна

81 863,88 грн

з ПДВ
Аукціон завершено

Організатор:

АТ АКБ «АРКАДА»
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 трав. 2021 15:58

до 25 трав. 2021 20:00

Аукціон

з 26 трав. 2021 11:00

до 26 трав. 2021 11:29

Кваліфікація

з 26 трав. 2021 11:29

до 20 лип. 2021 12:53

Аукціон завершено

20 лип. 2021 12:53

Подача пропозицій:
12 трав. 2021 15:58 – 25 трав. 2021 20:00
Період аукціону:
26 трав. 2021 11:00 – 26 трав. 2021 11:29
Дата публікації:
12 трав. 2021 15:58
Період редагування:
12 трав. 2021 15:58 – 14 трав. 2021 18:00
Період питань:
12 трав. 2021 15:58 – 24 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
12 трав. 2021 15:58 – 25 трав. 2021 20:00
Період кваліфікації:
24 черв. 2021 18:00 – 23 лип. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210512-10294
Гарантійний внесок:
8 186,39 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G24N019509
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
376/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
26 бер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
81 863,88 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
818,64 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: АТ АКБ «АРКАДА» м. Київ, 01001, вул. Ольгинська, 3, тел. + 380 (044) 254-22-22
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль (легковий комбі) Skoda Fabia 1.4, 2004 року випуску, номер кузова TMBNC46YX5B035142, номер державної реєстрації AA3678AK, інвент. номер 10053

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Тип:
Майно

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 12 трав. 2021 15:58
Ілюстрація 12 трав. 2021 15:58
Ілюстрація 12 трав. 2021 15:58
Ілюстрація 12 трав. 2021 15:58
Ілюстрація 12 трав. 2021 15:58
Ілюстрація 12 трав. 2021 15:58

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Іван Михайлович Юрків
ІПН/РНОКПП:
3050302775

Пропозиція:

87 778,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів
Статус договору:
Договір скасовано
Вартість договору
87 778,00 грн

Період підписання договору:
26 трав. 2021 11:29 – 24 черв. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Руслан Грищук
ЄДРПОУ:
43652592

Пропозиція:

87 777,77 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 лип. 2021 12:51

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 лип. 2021 12:51
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G24N019509
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу транспортного засобу
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу транспортного засобу
Вартість договору
87 777,77 грн
Заключна вартість договору:
87 777,77 грн
Термін дії договору:
20 лип. 2021 11:52 – 20 лип. 2021 12:52
Дата підписання договору:
20 лип. 2021 11:51
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 лип. 2021 12:51

Період підписання договору:
24 черв. 2021 18:00 – 23 лип. 2021 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
19361386
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Основний контакт

Ім'я:
Рись Артем Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380958459595

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АТ АКБ «АРКАДА»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA303000010000032074114401026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ АКБ «АРКАДА»

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись