Автомобіль Suzuki Grand Vitara, 2004 р.в., державний номер 00105 ОТ, номер кузова JSAHTX92V00203076, об’єм двигуна 2736, інв.№389. Основні засоби в кількості 14 од.

Автомобіль Suzuki Grand Vitara, 2004 р.в., державний номер 00105 ОТ, номер кузова JSAHTX92V00203076, об’єм двигуна 2736, інв.№389. Основні засоби в кількості 14 од., які знаходяться за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Початкова ціна

148 359,60 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 трав. 2021 23:09

до 23 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 трав. 2021 23:09 – 23 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
24 трав. 2021 11:55
Дата публікації:
11 трав. 2021 23:09
Період редагування:
11 трав. 2021 23:09 – 13 трав. 2021 18:00
Період питань:
11 трав. 2021 23:09 – 22 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
11 трав. 2021 23:09 – 23 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210511-61316
Гарантійний внесок:
14 835,96 грн
Номер лоту:
G24N019737
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
521/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
7 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
148 359,60 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 483,60 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Suzuki Grand Vitara, 2004 р.в., державний номер 00105 ОТ, номер кузова JSAHTX92V00203076, об’єм двигуна 2736, інв.№389.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 14 од., які знаходяться за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

14 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 11 трав. 2021 23:09

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись