Нерухоме майно та основні засоби, а саме: Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1
по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А). Основні засоби в кількості 411 одиниць. Основні засоби в кількості 17 одиниць.
Нерухоме майно та основні засоби, а саме: Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А); РНОНМ 871169780000. Основні засоби в кількості 411 одиниць. Основні засоби в
кількості 17 одиниць.
90 137 008,01 грн
з ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»з 6 трав. 2021 16:45
до 12 трав. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А); РНОНМ 871169780000
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський, буд.6 (ЛІТЕРА А) |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 411 одиниць.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 411 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський, буд.6а |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Основні засоби в кількості 17 одиниць.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 17 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський, буд.6а |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 6 трав. 2021 16:45 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник: |
Пропозиція: 94 500 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»Вас може зацікавити
Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.
51 154 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону з продажу майна ТОВ «УКРБУДСПЕЦТЕХ» (65039, м. Одеса, пр. Гагаріна, буд.12-А, код ЄДРПОУ 32145683), справа № 916/1950/16, яке складається з Лоту 8: склад майна: нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 2146,00 кв.м, розташовані за адресою: м. Одеса, вулиця Мала Арнаутська, будинок 105/1. У відповідності до вимог ст. 12, 79, 80, Кодексу України з процедур банкрутства. Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865 «Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» та Постанови господарського суду Одеської області від 27.02.2024 року по справі № 916/1950/16. Арбітражна керуюча Колмикова Тетяна Олександрівна (свідоцтво про право на заняття діяльністю арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 85 від 08.02.2013 року.
64 538 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон з продажу майна боржника ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЛИВАРНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 32759676)
55 280 271,20 грн без ПДВ
Дивитись