Паркомісце та основні засоби, а саме: Машиномісце № 26 площею 10,00 кв.м., яке розташоване в підземній автостоянці по Несторівський пров., буд.6 у м. Києві. Основні засоби в кількості 22 одиниці.

Паркомісце та основні засоби, а саме: Машиномісце № 26 площею 10,00 кв.м., яке розташоване в підземній автостоянці по Несторівський пров., буд.6 у м. Києві, реєстраційний номер: 2345600980000. Основні засоби в кількості 22 одиниці.

Початкова ціна

437 484,46 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 трав. 2021 17:26

до 17 трав. 2021 20:00

Аукціон

з 18 трав. 2021 12:45

до 18 трав. 2021 13:23

Кваліфікація

з 18 трав. 2021 13:23

до 15 черв. 2021 13:06

Аукціон завершено

15 черв. 2021 13:06

Подача пропозицій:
5 трав. 2021 17:26 – 17 трав. 2021 20:00
Період аукціону:
18 трав. 2021 12:45 – 18 трав. 2021 13:23
Дата публікації:
5 трав. 2021 17:26
Період редагування:
5 трав. 2021 17:26 – 7 трав. 2021 18:00
Період питань:
5 трав. 2021 17:26 – 16 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
5 трав. 2021 17:26 – 17 трав. 2021 20:00
Період кваліфікації:
18 трав. 2021 13:23 – 15 черв. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210505-60355
Гарантійний внесок:
43 748,45 грн
Номер лоту:
G22N019665
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
505/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
30 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
437 484,46 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 374,85 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88, 067-798-42-64
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Машиномісце № 26 площею 10,00 кв.м., яке розташоване в підземній автостоянці по Несторівський пров., буд.6 у м. Києві, реєстраційний номер: 2345600980000.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, Несторівський пров., буд.6

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 22 одиниці.

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

22 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, Несторівський пров., буд.6а

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 5 трав. 2021 17:26

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Щока Юрій Юрійович
Веб сайт: ЄДРПОУ:
37716841

Пропозиція:

600 001,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 трав. 2021 18:22

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 15 черв. 2021 12:53

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 черв. 2021 13:04
Підписаний договір 15 черв. 2021 13:04

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 трав. 2021 18:22

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 15 черв. 2021 12:53

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 черв. 2021 13:04
Підписаний договір 15 черв. 2021 13:04
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N019665
Назва договору:
Договір купівлі-продажу машиномісця. Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Опис договору:
Договір купівлі-продажу машиномісця. Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Вартість договору
600 001,00 грн
Заключна вартість договору:
600 001,00 грн
Термін дії договору:
15 черв. 2021 13:02 – 15 черв. 2021 19:02
Дата підписання договору:
15 черв. 2021 13:02
Дата сплати:
21 трав. 2021 11:09
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 черв. 2021 13:04
Підписаний договір 15 черв. 2021 13:04

Період підписання договору:
18 трав. 2021 13:23 – 15 черв. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Орлик Вікторія Вікторівна
ЄДРПОУ:
40273680

Пропозиція:

600 000,66 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 трав. 2021 15:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 трав. 2021 15:44

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 трав. 2021 15:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 трав. 2021 15:44

Учасник:

Ім'я:
Юліан Хорунжий
ІПН/РНОКПП:
2922210357

Пропозиція:

441 859,31 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АТ "МІСТО БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA193000010000032075107901026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна боржника Єлькіної Наталії Іванівни: будівля кафе літ. «А» загальною площею 257,9 кв. м за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Стара Царичанка, вул. Покровська (Леніна), буд. 128в (справа № 916/4540/25).

Аукціон з продажу майна боржника Єлькіної Наталії Іванівни: будівля кафе літ. «А» загальною площею 257,9 кв. м за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Стара Царичанка, вул. Покровська (Леніна), буд. 128в (справа № 916/4540/25).
Ім'я:
Багінський Артем Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986700700 ІПН/РНОКПП:
3199820991
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

600 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення за адресою: вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Нежитлове приміщення за адресою: вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Ім'я:
Волошиненко Сергій Миколайович, Дроннікова Марина Станіславівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380564930414 ЄДРПОУ:
25522449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

372 528,51 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Волинська обл., Ратнівський р., смт. Ратне, вул., Каштанова буд. 24.

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Волинська обл., Ратнівський р., смт. Ратне, вул., Каштанова буд. 24.
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

805 320,00 грн з ПДВ

Дивитись