АВТОМОБІЛЬ ТА ОСНОВНІ ЗАСОБИ, А САМЕ: АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ ЗАЗ TF69YO LANOS, ДЕРЖ. № АН2441ІК, 2012 РОКУ ВИПУСКУ, ОБ`ЄМ ДВИГУНА 1498, НОМЕР КУЗОВА Y6DTF69YOC0305426, ІНВЕНТАРНИЙ НОМЕР 4085. ОСНОВНІ ЗАСОБИ В КІЛЬКОСТІ 188 ОДИНИЦЬ

Автомобіль та основні засоби, а саме: Автомобіль легковий ЗАЗ TF69YO LANOS, держ. № АН2441ІК, 2012 року випуску, об`єм двигуна 1498, номер кузова Y6DTF69YOC0305426, інвентарний номер 4085. Основні засоби в кількості 188 одиниць

Початкова ціна

194 596,15 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 квіт. 2021 18:28

до 6 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 квіт. 2021 18:28 – 6 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
7 трав. 2021 13:15
Дата публікації:
29 квіт. 2021 18:28
Період редагування:
29 квіт. 2021 18:28 – 5 трав. 2021 18:00
Період питань:
29 квіт. 2021 18:28 – 5 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
29 квіт. 2021 18:28 – 6 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210429-95994
Гарантійний внесок:
19 459,62 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G24N019608
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
454/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
16 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
194 596,15 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 945,96 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» м. Київ, бульвар Т.Шевченка, 8/26, телефон 068-652-10-88, Контакта особа: Кравчук Ярослав Михайлович, [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль легковий ЗАЗ TF69YO LANOS, держ. № АН2441ІК, 2012 року випуску, об`єм двигуна 1498, номер кузова Y6DTF69YOC0305426, інвентарний номер 4085

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 01024, Київська область, м. Київ, бульвар Шевченка/вулиця Пушкінська, 8/26

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 188 одиниць

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

188 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Обсерваторна, 10

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 29 квіт. 2021 18:28

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04071, Донецька область, Київ, вул. Хорива, буд. 11-А

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись