Права вимоги за Договором кредитування на умовах овердрафту № 31/О/10 від 25.05.2010, укладеним з юридичною особою, без забезпечення.

Права вимоги за Договором кредитування на умовах овердрафту № 31/О/10 від 25.05.2010, укладеним з юридичною особою, без забезпечення.

Початкова ціна

6 047 172,97 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 квіт. 2021 14:23

до 5 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 квіт. 2021 14:23 – 5 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
6 трав. 2021 11:55
Дата публікації:
28 квіт. 2021 14:23
Період редагування:
28 квіт. 2021 14:23 – 30 квіт. 2021 18:00
Період питань:
28 квіт. 2021 14:23 – 4 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
28 квіт. 2021 14:23 – 5 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210428-01293
Гарантійний внесок:
604 717,30 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G19N019554
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
418/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
7 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
6 047 172,97 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
60 471,73 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ПАТ "КБ "ПРЕМІУМ", м. Київ, вул. Ольгинська, буд. 3, (044) 277-72-03
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Права вимоги за Договором кредитування на умовах овердрафту № 31/О/10 від 25.05.2010, укладеним з юридичною особою, без забезпечення.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, м. Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, будинок № 3

Тип:
Права вимоги

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 28 квіт. 2021 14:23
Договір про нерозголошення (NDA) 28 квіт. 2021 14:23

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
35264721
Адреса:
Україна, 01014, Київ, Київ, вулиця Бастіонна, будинок 1/36

Основний контакт

Ім'я:
Вдовенко Анатолій Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380442777203

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне Акціонерне Товариство "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРЕМІУМ"

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської обла...
Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677153156 ІПН/РНОКПП:
2723915850
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 595 895,17 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
Ім'я:
Арбітражна керуюча Курочкіна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954678178 ІПН/РНОКПП:
3297404586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 257 672,97 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
Ім'я:
Клигіна Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509465827 ІПН/РНОКПП:
2310416786
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 629 250,00 грн без ПДВ

Дивитись