Нерухоме майно та основні засоби, а саме: Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А). Основні засоби в кількості 411 одиниць. Основні засоби в кількості 17 одиниць.

Нерухоме майно та основні засоби, а саме: Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А); РНОНМ 871169780000. Основні засоби в кількості 411 одиниць. Основні засоби в кількості 17 одиниць.

Початкова ціна

100 152 231,12 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 квіт. 2021 16:45

до 5 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 квіт. 2021 16:45 – 5 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
6 трав. 2021 13:20
Дата публікації:
22 квіт. 2021 16:45
Період редагування:
22 квіт. 2021 16:45 – 26 квіт. 2021 18:00
Період питань:
22 квіт. 2021 16:45 – 4 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
22 квіт. 2021 16:45 – 5 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210422-72899
Гарантійний внесок:
10 015 223,11 грн
Номер лоту:
G22N019631
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
463/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
21 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
100 152 231,12 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 001 522,31 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88, 067-798-42-64
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежилі приміщення №№1,2 (групи приміщень №57), №1 (групи приміщень №58), №№ 1,2 (групи приміщень №59), з №1 по №13 (групи приміщень №60), з №1 по № 15 (групи приміщень №61), №1 по № 15 (групи приміщень №62), з №1 по №32 (групи приміщень №63), з №1 по №43 (групи приміщень №64) - БАНК загальною площею 2512,60 кв.м., які розташовані за адресою: м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А); РНОНМ 871169780000

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, Несторівський пров. № 6 (ЛІТЕРА А)

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 411 одиниць.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

411 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський 6а

Тип:
Майно
3

Основні засоби в кількості 17 одиниць.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

17 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, пров.Несторівський 6а

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 23 квіт. 2021 12:29

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.

Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 154 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Кіровоградська область, Кропивницький район, м.Долинська, вул.Нова, будинок 1-В, «Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, готельний комплекс», загальною площею 6951,8 кв.м.

Кіровоградська область, Кропивницький район, м.Долинська, вул.Нова, будинок 1-В, «Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, готельний комплекс», загальною площею 6951,8 кв.м.
Ім'я:
Попович Дмитро Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380994570342 ЄДРПОУ:
04055222
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

68 858 274,00 грн з ПДВ

Дивитись

Цілісний комплекс (громадський будинок) загальною площею 6310,3 кв.м., за адресою м. Дніпро, вул. Академіка Белелюбського, 36

Цілісний комплекс (громадський будинок) загальною площею 6310,3 кв.м., за адресою м. Дніпро, вул. Академіка Белелюбського, 36
Ім'я:
Станіслав
E-mail: [email protected] Телефон: +380974561843 ЄДРПОУ:
44285600
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

60 550 000,00 грн без ПДВ

Дивитись