Нежитлові приміщення площею 321,3 кв.м. в частині першого та другого поверхів в літ А-2 за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, проспект Леніна (Центральний), буд.101/2, реєстраційний номер 5747348101 та основні засоби у кількості 207 одиниць

Нежитлові приміщення площею 321,3 кв.м. в частині першого та другого поверхів в літ А-2 за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, проспект Леніна, буд.101/2, реєстраційний номер 5747348101 та основні засоби у кількості 207 одиниць

Початкова ціна

2 902 958,98 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ «ЗЛАТОБАНК»
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 квіт. 2021 17:47

до 12 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 квіт. 2021 17:47 – 12 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
13 трав. 2021 12:30
Дата публікації:
19 квіт. 2021 17:47
Період редагування:
19 квіт. 2021 17:47 – 21 квіт. 2021 18:00
Період питань:
19 квіт. 2021 17:47 – 11 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
19 квіт. 2021 17:47 – 12 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210419-00019
Гарантійний внесок:
290 295,90 грн
Номер лоту:
G22N019602
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
455/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
16 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
2 902 958,98 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 029,59 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: ПАТ «ЗЛАТОБАНК» м. Київ, вул. Петра Сагайдачного, 17, [email protected] [ mailto:[email protected] ] , тел (067)522-26-07
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові приміщення площею 321,3 кв.м. в частині першого та другого поверхів в літ А-2 за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, проспект Леніна (Центральний), буд.101/2, реєстраційний номер 5747348101

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 54055, Миколаївська область, м. Миколаїв, проспект Леніна (Центральний), буд.101/2

Тип:
Майно
2

основні засоби у кількості 207 одиниць

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

207 штуки

Адреса:

Україна, 03134, Київ, м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 9

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 19 квіт. 2021 17:47

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
35894495
Адреса:
Україна, 01030, Київ, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52

Основний контакт

Ім'я:
Савчук Юрій Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380675222607

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ «ЗЛАТОБАНК»

Вас може зацікавити

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
Ім'я:
Волошин Марія Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380963030840 ЄДРПОУ:
26269449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 539 586,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення офісу - магазину № 540. Загальна площа (кв.м): 162.9 . Адреса: Одеська обл., м. Одеса, вулиця Єврейська, будинок 24.

Нежитлові приміщення офісу - магазину № 540. Загальна площа (кв.м): 162.9 . Адреса: Одеська обл., м. Одеса, вулиця Єврейська, будинок 24.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 202 049,00 грн без ПДВ

Дивитись