Легковий автомобіль (легковий сєдан-В) OPEL Vectra, 2005 року випуску, номер кузова W0L0ZCF6961032813, номер державної реєстрації AA9013BB, інвент. номер 10060

Легковий автомобіль (легковий сєдан-В) OPEL Vectra, 2005 року випуску, номер кузова W0L0ZCF6961032813, номер державної реєстрації AA9013BB, інвент. номер 10060

Початкова ціна

134 568,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ АКБ «АРКАДА»
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 14 квіт. 2021 14:35

до 27 квіт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
14 квіт. 2021 14:35 – 27 квіт. 2021 20:00
Початок аукціону:
28 квіт. 2021 11:35
Дата публікації:
14 квіт. 2021 14:35
Період редагування:
14 квіт. 2021 14:35 – 16 квіт. 2021 18:00
Період питань:
14 квіт. 2021 14:35 – 26 квіт. 2021 20:00
Період відповідей:
14 квіт. 2021 14:35 – 27 квіт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210414-02342
Гарантійний внесок:
13 456,80 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G24N019510
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
376/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
26 бер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
134 568,00 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 345,68 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: АТ АКБ «АРКАДА» м. Київ, 01001, вул. Ольгинська, 3, тел. + 380 (044) 254-22-22
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль (легковий сєдан-В) OPEL Vectra, 2005 року випуску, номер кузова W0L0ZCF6961032813, номер державної реєстрації AA9013BB, інвент. номер 10060

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Тип:
Майно

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35
Ілюстрація 14 квіт. 2021 14:35

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
19361386
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Основний контакт

Ім'я:
Рись Артем Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380958459595

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ АКБ «АРКАДА»

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись