Векселі прості юридичної особи, в кількості 3 од., загальною сумою зобов`язання 7 500 000 грн.

Векселі прості юридичної особи, в кількості 3 од., загальною сумою зобов`язання 7 500 000 грн.

Початкова ціна

5 250 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 квіт. 2021 12:13

до 18 квіт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 квіт. 2021 12:13 – 18 квіт. 2021 20:00
Початок аукціону:
19 квіт. 2021 13:25
Дата публікації:
13 квіт. 2021 12:13
Період редагування:
13 квіт. 2021 12:13 – 15 квіт. 2021 18:00
Період питань:
13 квіт. 2021 12:13 – 17 квіт. 2021 20:00
Період відповідей:
13 квіт. 2021 12:13 – 18 квіт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210413-73709
Гарантійний внесок:
525 000,00 грн
Номер лоту:
G34N019498
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
351/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
19 бер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
5 250 000,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
52 500,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Київ, 04070, вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, телефон 044 225-84-70 ел. адреса [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Векселі прості юридичної особи, в кількості 3 од., загальною сумою зобов"`язання 7 500 000 грн.

Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04070, Київ, Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд. 17

Тип:
Права вимоги

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 13 квіт. 2021 12:13

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21593719
Адреса:
Україна, 03061, Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Основний контакт

Ім'я:
Уманська Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442258470

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "Банк Велес"

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської обла...
Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677153156 ІПН/РНОКПП:
2723915850
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 595 895,17 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць

Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 782 101,98 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
Ім'я:
Арбітражна керуюча Курочкіна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954678178 ІПН/РНОКПП:
3297404586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 257 672,97 грн без ПДВ

Дивитись