Нежитлові приміщення заг. пл.1094,7кв.м.; Основні засоби у кількості 41 позиція

Нежитлові приміщення, що складаються з: адмінбудинку "А", гаражу "Б", прохідної "В", майстерні "Г", огорожі № 1, заг. пл.1094,7кв.м., за адресою Київська обл., Іванківський р., смт. Іванків, вул. Поліський шлях, буд. 5 реєстраційний номер 1039583532220; Основні засоби у кількості 41 позиція

Початкова ціна

1 806 533,32 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 квіт. 2021 12:32

до 8 квіт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 квіт. 2021 12:32 – 8 квіт. 2021 20:00
Початок аукціону:
9 квіт. 2021 11:30
Дата публікації:
5 квіт. 2021 12:32
Період редагування:
5 квіт. 2021 12:32 – 7 квіт. 2021 18:00
Період питань:
5 квіт. 2021 12:32 – 7 квіт. 2021 20:00
Період відповідей:
5 квіт. 2021 12:32 – 8 квіт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210405-41418
Гарантійний внесок:
180 653,33 грн
Номер лоту:
G22N019435
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
321/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
17 бер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
1 806 533,32 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 065,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Київ, 04070, вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, телефон 044 225-84-70 ел. адреса [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові приміщення, що складаються з: адмінбудинку "А", гаражу "Б", прохідної "В", майстерні "Г", огорожі № 1, заг. пл.1094,7кв.м., за адресою Київська обл., Іванківський р., смт. Іванків, вул. Поліський шлях, буд. 5 реєстраційний номер 1039583532220; Основні засоби у кількості 41 позиція

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 07201, Київська область, смт. Іванків, вул. Поліський шлях, буд. 5

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 5 квіт. 2021 12:32

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21593719
Адреса:
Україна, 03061, Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Основний контакт

Ім'я:
Уманська Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442258470

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "Банк Велес"

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

975 024,00 грн без ПДВ

Дивитись