Права вимоги за Договором кредитної лінії №8/КЛ/11 від 19.08.2011, укладеним з юридичною особою, із забезпеченням.

Права вимоги за Договором кредитної лінії №8/КЛ/11 від 19.08.2011, укладеним з юридичною особою, із забезпеченням.

Початкова ціна

103 104,80 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 квіт. 2021 18:37

до 7 квіт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
1 квіт. 2021 18:37 – 7 квіт. 2021 20:00
Початок аукціону:
8 квіт. 2021 13:55
Дата публікації:
1 квіт. 2021 18:37
Період редагування:
1 квіт. 2021 18:37 – 5 квіт. 2021 18:00
Період питань:
1 квіт. 2021 18:37 – 6 квіт. 2021 20:00
Період відповідей:
1 квіт. 2021 18:37 – 7 квіт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210401-32703
Гарантійний внесок:
10 310,48 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G18N019417
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
265/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
3 бер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
103 104,80 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 031,05 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ПАТ "КБ "ПРЕМІУМ", м. Київ, вул. Ольгинська, буд. 3, (044) 277-72-03
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Права вимоги за Договором кредитної лінії №8/КЛ/11 від 19.08.2011, укладеним з юридичною особою, із забезпеченням.

Код CAV: 07120000-6 Кредити Юридичних осіб заставні

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, м. Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, будинок № 3

Тип:
Права вимоги
2

Забезпечення за Договором кредитної лінії №8/КЛ/11 від 19.08.2011: Легковий автомобіль: марка SKODA, модель FABIA CLASSIC 1.2, 2006 р. в., кузов №TMBPY16Y97B452697, реєстраційний №AA7845CB. Заставодавцем є фізична особа.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, м. Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, будинок № 3

Тип:
Майно

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Договір про нерозголошення (NDA) 1 квіт. 2021 18:37
Паспорт торгів 1 квіт. 2021 18:37

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
35264721
Адреса:
Україна, 01014, Київ, Київ, вулиця Бастіонна, будинок 1/36

Основний контакт

Ім'я:
Вдовенко Анатолій Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380442777203

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне Акціонерне Товариство "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРЕМІУМ"

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись