Легковий автомобіль (легковий хетчбек) Skoda Octavia Tour 1.6i, 2006 року випуску, номер кузова TMBDK41U07B010143, номер державної реєстрації AA4042CB, інвент. номер 10065

Легковий автомобіль (легковий хетчбек) Skoda Octavia Tour 1.6i, 2006 року випуску, номер кузова TMBDK41U07B010143, номер державної реєстрації AA4042CB, інвент. номер 10065

Початкова ціна

217 426,80 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ АКБ «АРКАДА»
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 бер. 2021 15:51

до 13 квіт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
31 бер. 2021 15:51 – 13 квіт. 2021 20:00
Початок аукціону:
14 квіт. 2021 14:20
Дата публікації:
31 бер. 2021 15:51
Період редагування:
31 бер. 2021 15:51 – 2 квіт. 2021 18:00
Період питань:
31 бер. 2021 15:51 – 12 квіт. 2021 20:00
Період відповідей:
31 бер. 2021 15:51 – 13 квіт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210331-87522
Гарантійний внесок:
21 742,68 грн
Номер лоту:
G24N019511
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
376/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
26 бер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
217 426,80 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 174,27 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: АТ АКБ «АРКАДА» м. Київ, 01001, вул. Ольгинська, 3, тел. + 380 (044) 254-22-22
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль (легковий хетчбек) Skoda Octavia Tour 1.6i, 2006 року випуску, номер кузова TMBDK41U07B010143, номер державної реєстрації AA4042CB, інвент. номер 10065

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Тип:
Майно

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 31 бер. 2021 15:51
Ілюстрація 31 бер. 2021 15:51
Ілюстрація 31 бер. 2021 15:51
Ілюстрація 31 бер. 2021 15:51
Ілюстрація 31 бер. 2021 15:51
Ілюстрація 31 бер. 2021 15:51

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
19361386
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Основний контакт

Ім'я:
Рись Артем Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380958459595

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ АКБ «АРКАДА»

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись