Майнові права, що випливають з акцій простих іменних юридичної особи в кількості 10 шт.

Майнові права, що випливають з акцій простих іменних ЗАТ "Недержавний пенсійний фонд "Будівельний" в кількості 10 шт.

Початкова ціна

7 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 бер. 2021 15:42

до 30 бер. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
25 бер. 2021 15:42 – 30 бер. 2021 20:00
Початок аукціону:
31 бер. 2021 12:40
Дата публікації:
25 бер. 2021 15:42
Період редагування:
25 бер. 2021 15:42 – 29 бер. 2021 18:00
Період питань:
25 бер. 2021 15:42 – 29 бер. 2021 20:00
Період відповідей:
25 бер. 2021 15:42 – 30 бер. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210325-88294
Гарантійний внесок:
700,00 грн
Номер лоту:
G34N019408
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
238/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
26 лют. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
7 000,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Київ, 04070, : вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, телефон 044 225-84-70 ел. адреса [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права, що випливають з акцій простих іменних ЗАТ "Недержавний пенсійний фонд "Будівельний" в кількості 10 шт.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04070, Київ, Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд. 17

Тип:
Права вимоги

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 25 бер. 2021 15:42

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21593719
Адреса:
Україна, 03061, Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Основний контакт

Ім'я:
Уманська Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442258470

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "Банк Велес"

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919). Справа №926/2853-б/24 розглядається Господарським судом Чернівецької області

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919). Справа №926/2853-б/24 розглядається Господ...
Ім'я:
Заріцький Юрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380687179478 ІПН/РНОКПП:
3158622111
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 506,83 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги: дебіторська заборгованість банкрута в розмірі 7 426,25 грн (вимога до ТОВ «ЗЕВС-ІНВЕСТ-ТРЕЙД» , код ЄДРПОУ 45245862, 79008, м. Львів, вул. Скорика, 6

Право вимоги: дебіторська заборгованість банкрута в розмірі 7 426,25 грн (вимога до ТОВ «ЗЕВС-ІНВЕСТ-ТРЕЙД» , код ЄДРПОУ 45245862, 79008, м. Львів, вул. Скорика, 6
Ім'я:
Козій Володимир Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380979008360 ІПН/РНОКПП:
3053112076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 455,75 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги: дебіторська заборгованість банкрута в розмірі 7 777,24 грн (вимога до ТОВ «ТДК «ВЕСТ», код ЄДРПОУ 33505895, Україна, 82462, Львівська обл., Стрийський р-н, село Слобідка, ВУЛИЦЯ КОЛЕССИ, будинок 6 Б)

Право вимоги: дебіторська заборгованість банкрута в розмірі 7 777,24 грн (вимога до ТОВ «ТДК «ВЕСТ», код ЄДРПОУ 33505895, Україна, 82462, Львівська обл., Стрийський р-н, село Слобідка, ВУЛИЦЯ КОЛЕССИ, будинок 6 Б)
Ім'я:
Козій Володимир Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380979008360 ІПН/РНОКПП:
3053112076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 666,33 грн без ПДВ

Дивитись