Права вимоги за Договором приєднання № 277/Ов/15 до Публічної пропозиції ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» на укладання договору про надання кредиту у національній валюті України від 17.08.2015, укладеним з фізичною особою, без забезпечення та права вимоги за Кредитним
договором № 116/КЛ/15 про надання кредиту у формі відновлювальної відкличної лінії від 28.12.2015, укладеним з юридичною особою, із забезпеченням.
Права вимоги за Договором приєднання № 277/Ов/15 до Публічної пропозиції ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» на укладання договору про надання кредиту у національній валюті України від 17.08.2015, укладеним з фізичною особою, без забезпечення та права вимоги за Кредитним договором № 116/КЛ/15 про надання кредиту у формі відновлювальної відкличної лінії від 28.12.2015, укладеним з юридичною особою, із забезпеченням.
з 10 бер. 2021 09:34
до 24 бер. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за Договором приєднання № 277/Ов/15 до Публічної пропозиції ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» на укладання договору про надання кредиту у національній валюті України від 17.08.2015, укладеним з фізичною особою, без забезпечення та права вимоги за Кредитним договором № 116/КЛ/15 про надання кредиту у формі відновлювальної відкличної лінії від 28.12.2015, укладеним з юридичною особою, із забезпеченням.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 01001, Київ, м. Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, будинок № 3 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Забезпечення за Кредитним договором № 116/КЛ/15 про надання кредиту у формі відновлювальної відкличної лінії від 28.12.2015: 1. Друкаське обладнання - шестибарвна друкована флексомашина - Jianshe Parcking Equipment Co.LTD Ruian Zhejiang 2007 (артикул YT6100ANT) з системою контролю кромки полотна на намотуванні - розмотуванні і окремо розташованими секціями намотування – розмотування, що знаходиться за адресою: 49017, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Коксова. Заставодавцем є фізична особа-підприємець.
Код CAV: 07125000-1 Застава - Промислова техніка
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 49017, Дніпропетровська область, м. Дніпро, 49017, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Коксова |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 3 |
Забезпечення за Кредитним договором № 116/КЛ/15 про надання кредиту у формі відновлювальної відкличної лінії від 28.12.2015: 2. Обладнання для виробництва плоских пакетів з паперу з підкладкою з п/е Holweg CP28T №00000040 (1992), що знаходиться за адресою: 49017, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Коксова. Заставодавцем є фізична особа-підприємець.
Код CAV: 07125000-1 Застава - Промислова техніка
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 49017, Дніпропетровська область, м. Дніпро, 49017, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Коксова |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 4 |
Забезпечення за Кредитним договором № 116/КЛ/15 про надання кредиту у формі відновлювальної відкличної лінії від 28.12.2015: 3. Порука двох фізичних осіб-підприємців
Код CAV: 07120000-6 Кредити Юридичних осіб заставні
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 01001, Київ, м. Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, будинок № 3 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 10 бер. 2021 09:34 | |
| Договір про нерозголошення (NDA) | 10 бер. 2021 09:34 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Публічне Акціонерне Товариство "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРЕМІУМ"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна боржника ТОВ «НІКЮТАС» (код ЄДРПОУ 33132979)
1 464 247,05 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА», місцезнаходження: 14034, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Олександрівська(пн), будинок 5, код ЄДРПОУ 44457650.
1 264 292,15 грн без ПДВ
Дивитисьпро проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу.
1 871 816,84 грн без ПДВ
Дивитись