Майнові права, що випливають з акцій простих іменних юридичної особи в кількості 6 000 шт.

Майнові права, що випливають з акцій простих іменних ЗАТ ПК "Скіфія-Ре" в кількості 6 000 шт.

Початкова ціна

60 000,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 бер. 2021 16:50

до 14 бер. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 бер. 2021 16:50 – 14 бер. 2021 20:00
Початок аукціону:
15 бер. 2021 13:55
Дата публікації:
2 бер. 2021 16:50
Період редагування:
2 бер. 2021 16:50 – 4 бер. 2021 18:00
Період питань:
2 бер. 2021 16:50 – 13 бер. 2021 20:00
Період відповідей:
2 бер. 2021 16:50 – 14 бер. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210302-07526
Гарантійний внесок:
6 000,00 грн
Номер лоту:
G3N019407
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
238/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
26 лют. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
60 000,00 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Київ, 04070, : вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, телефон 044 225-84-70 ел. адреса [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права, що випливають з акцій простих іменних юридичної особи в кількості 6 000 шт.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04070, Київ, Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд. 17

Тип:
Права вимоги

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 2 бер. 2021 16:50
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 2 бер. 2021 16:59

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21593719
Адреса:
Україна, 03061, Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Основний контакт

Ім'я:
Уманська Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442258470

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "Банк Велес"

Вас може зацікавити

Другий повторний аукціон з продажу майна підприємства-банкрута ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» (код за ЄДРПОУ 30086815) Лот №1 «Право вимоги ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що яке виникло на підставі судового рішення" (із можливістю зниження початкової ціни)

Другий повторний аукціон з продажу майна підприємства-банкрута ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» (код за ЄДРПОУ 30086815) Лот №1 «Право вимоги ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» до юридичних осіб та фізичних осіб-підпри...
Ім'я:
Струць Микола Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672151828 ІПН/РНОКПП:
3066108778
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

107 937,57 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнього підприємства «М'ясокомбінат «Зоря» (ідентифікаційний код юридичної особи 32679858) в межах справи № 909/1000/22

Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнього підприємства «М'ясокомбінат «Зоря» (ідентифікаційний код юридичної особи 32679858) в межах справи № 909/1000/22
Ім'я:
Бойко Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380976336696 ІПН/РНОКПП:
2359105375
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

81 567,91 грн без ПДВ

Дивитись

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства «ПРОФІ-ПАК» (право вимоги до АТ «МЕГАБАНК»)

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства «ПРОФІ-ПАК» (право вимоги до АТ «МЕГАБАНК»)
Ім'я:
Левченко Віталій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380975917363 ІПН/РНОКПП:
3028109053
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

45 683,34 грн без ПДВ

Дивитись