Споруда банку, загальною площею 1 514,30 кв. м, за адресою: Запорізька обл., м. Дніпрорудне, проспект Ентузіастів, 28. Реєстровий номер 143 в реєстровій книзі №1. Інвентарний № 116990
Споруда банку, загальною площею 1 514,30 кв. м, за адресою: Запорізька обл., м. Дніпрорудне, проспект Ентузіастів, 28. Реєстровий номер 143 в реєстровій книзі №1. Інвентарний № 116990
4 916 931,60 грн
з ПДВОрганізатор:
ПАТ "Промінвестбанк"з 20 лист. 2025 20:59
до 27 лист. 2025 16:35
з 27 лист. 2025 09:50
до 27 лист. 2025 16:35
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Споруда банку, загальною площею 1 514,30 кв. м, за адресою: Запорізька обл., м. Дніпрорудне, проспект Ентузіастів, 28. Реєстровий номер 143 в реєстровій книзі №1. Інвентарний № 116990.
Переможець зобов`язується:
- протягом 3-х робочих днів з дати формування центральною базою даних протоколу електронного аукціону надати банку/Фонду підписаний переможцем опитувальник разом із структурою власності (для юридичної особи);
- здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
- підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом ЕТС , який розміщений на веб-сайтах Фонду та
організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний, у разі визнання його переможцем, сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.
Потенційними покупцями не можуть бути:
1. Боржники та/або поручителі за договорами продажу прав вимог/майнових прав за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання.
2. Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
3. Фізичні або юридичні особи, до яких застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції».
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 71630, Запорізька область, м. Дніпрорудне, пр-т Ентузіастів, 28 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 20 лист. 2025 20:59 | |
| Ілюстрація | 20 лист. 2025 20:59 | |
| Ілюстрація | 20 лист. 2025 20:59 | |
| Ілюстрація | 20 лист. 2025 20:59 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПАТ "Промінвестбанк"Вас може зацікавити
3 531 400,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля літ. «А-7» загальною площею 1955,1 кв. м
8 649 800,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля оздоровчого комплексу загальною площею 117,8 кв.м; будівля складу готової продукції загальною площею 217,4 кв.м; будівля навісу загальною площею 422,2 кв.м; будівля консервного цеху загальною площею 715,6 кв.м; будівля складу готової продукції консервованого цеху загальною площею 495,9 кв.м; будівля котельні загальною площею 448,5 кв.м; будівля цеху ДСП загальною площею 1230,4 кв.м; будівля цеху товарів народного споживання загальною площею 933,9 кв.м, за адресою: Рівненська область, Вараський р-н, с-ще Рафалівка, вул. Привокзальна, буд. 1/1;1/8; 1/9; 1/10; 1/12; 1/13; 1/14; 1/15.
7 801 362,00 грн без ПДВ
Дивитись