Пул активів, а саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені суб’єктами господарювання і фізичними особами, дебіторська заборгованість і майнові права за дебіторською заборгованістю та майнові права, які випливають із цінних
паперів, у кількості 173 позиції
Пул активів, а саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені суб’єктами господарювання і фізичними особами, дебіторська заборгованість і майнові права за дебіторською заборгованістю та майнові права, які випливають із цінних паперів, у кількості 173 позиції
48 805 053,99 грн
без ПДВОрганізатор:
ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"з 20 серп. 2024 16:35
до 27 серп. 2024 16:20
з 27 серп. 2024 09:35
до 27 серп. 2024 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Пул активів, а саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені суб’єктами господарювання і фізичними особами, дебіторська заборгованість і майнові права за дебіторською заборгованістю та майнові права, які випливають із цінних паперів, у кількості 173 позиції. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової
адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.
Другі відкриті торги (аукціон), треті відкриті торги (аукціон), четверті відкриті торги (аукціон) та наступні відкриті торги (аукціони) відбуваються у випадку, якщо не відбулись попередні відкриті торги (аукціон).
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 20 серп. 2024 16:35 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
48 572 699,96 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна боржника ТОВ «ВІОТОРГ», код ЄДРПОУ 45378439 (ЛОТ№1)
96 765 336,50 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна боржника ТОВ «ВІОТОРГ», код ЄДРПОУ 45378439 (ЛОТ№3)
27 235 149,52 грн без ПДВ
Дивитись