Майнові права на чотирьохкімнатну квартиру, загальною площею 154,1 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Донецьк, проспект Дзержинського, буд. 66 «б», кв. 17

Майнові права на чотирьохкімнатну квартиру, загальною площею 154,1 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Донецьк, проспект Дзержинського, буд. 66 «б», кв. 17

Початкова ціна

1 232 800,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 черв. 2024 16:15

до 1 лип. 2024 16:20

Аукціон

з 1 лип. 2024 09:35

до 1 лип. 2024 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 черв. 2024 16:15 – 1 лип. 2024 16:20
Період аукціону:
1 лип. 2024 09:35 – 1 лип. 2024 16:20
Дата публікації:
8 черв. 2024 16:15
Період редагування:
8 черв. 2024 16:15 – 11 черв. 2024 18:00
Період питань:
8 черв. 2024 16:15 – 29 черв. 2024 20:00
Період відповідей:
8 черв. 2024 16:15 – 30 черв. 2024 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20240608-37983
Гарантійний внесок:
123 280,00 грн
Номер лоту:
GL48N026203
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
344/24
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
7 черв. 2024 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
1 232 800,00 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
12 328,00 грн
Кількість кроків:
30
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних (в тому числі у Віртуальній кімнаті) необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних). Інструкція ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних https://www.fg.gov.ua/storage/files/virtualna-kimnata-danih.pdf, посилання на договір щодо нерозголошення https://www.fg.gov.ua/storage/files/nda2.pdf. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, Алісова Анна Станіславівна, 097-579-10-34 електронна адреса - [email protected] [ mailto:[email protected] ]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на чотирьохкімнатну квартиру, загальною площею 154,1 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Донецьк, проспект Дзержинського, буд. 66 «б», кв. 17. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04100000-9 Житлова нерухомість

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк, проспект Дзержинського, буд. 66 «б», кв. 17

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 8 черв. 2024 16:15

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, вул. Січових стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Алісова Анна
E-mail:
Телефон:
+380975791034

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Продаж 53/100 частки Домоволодіння, що розташоване за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Червоної Калини (колишня назва - вул. Ашхабадська), будинок 150.

Продаж 53/100 частки Домоволодіння, що розташоване за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Червоної Калини (колишня назва - вул. Ашхабадська), будинок 150.
Ім'я:
Целік Віктор Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380990356504 ЄДРПОУ:
46125080
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

914 886,00 грн без ПДВ

Дивитись

квартира, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Магістратська, буд. 9, кв. 3, загальною площею 93,1 м2, житловою 50,8 м2

квартира, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Магістратська, буд. 9, кв. 3, загальною площею 93,1 м2, житловою 50,8 м2
Ім'я:
Вихор Юлія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380669639907 ІПН/РНОКПП:
2968501327
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 377 252,00 грн без ПДВ

Дивитись