Будівля корпусу №4 - літ.Д-3-6,д,д{1} - д{5}, огорожа №13,24; замощення №1, загальна площа 23 728,7 кв.м., розташована за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-к, реєстраційний номер 173826444129, інвентарний номер 44100003; Корпус № 5 з галереєю надземною пішоходною - літ.Г - 2-4,г,г {1}- г{8}, Пд, замощення - №1, загальною площею 14 165,9 кв.м, розташовані за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-м, реєстраційний номер 173524444129, інвентарний номер 44109004;Корпус № 1 (механічний цех, камера – тупік фарбувальний, камера – тупік сушильний) – Б-2, б, огорожа – 12,13,17.замощення –І, загальна площа 19 230,3 кв.м, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-н, реєстраційний номер 173777044129, інвентарний номер 44108005;Камера – тупік сушильний – літера Ф,ф {1}, навіс-пристрій для металолому - літер.Щ; огорожа - №13; замощення - №1, загальною площею 17,9 кв.м, розташовані за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-р, реєстраційний номер 174268844129, інвентарний номер 44107006; Основні засоби в кількості 6 одиниць. Передача покупцю основних засобів у строк до завершення процедури ліквідації АТ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ", до настання вказаного строку АТ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" користується зазначеним майном на безоплатній основі.

Пул активів, а саме: Будівля корпусу №4 - літ.Д-3-6,д,д{1} - д{5}, огорожа №13,24, замощення №І, загальна площа 23 728,7 кв.м., розташована за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-к, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 173826444129. Корпус № 5 з галереєю надземною пішоходною - літ.Г - 2-4,г,г {1}- г{8}, Пд, замощення - №І, загальною площею 14 165,9 кв.м, розташовані за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-м, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 173524444129, інвентарний номер 44109004. Корпус № 1 (механічний цех, камера – тупік фарбувальний, камера – тупік сушильний) – Б-2, б, огорожа – 12,13,17,замощення –І, загальна площа 19 230,3 кв.м, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-н, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 173777044129, інвентарний номер 44108005. Камера – тупік сушильний – літера Ф,ф {1}, навіс-пристрій для металолому - літер.Щ, огорожа - №13, замощення - №1, загальною площею 17,9 кв.м, розташовані за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-р, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 174268844129, інвентарний номер 44107006. Основні засоби в кількості 6 одиниць. Передача покупцю основних засобів у строк до завершення процедури ліквідації АТ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ», до настання вказаного строку АТ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» користується зазначеним майном на безоплатній основі.

Початкова ціна

503 359,24 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 груд. 2023 15:47

до 26 груд. 2023 16:25

Аукціон

з 26 груд. 2023 09:40

до 26 груд. 2023 16:25

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
1 груд. 2023 15:47 – 26 груд. 2023 16:25
Період аукціону:
26 груд. 2023 09:40 – 26 груд. 2023 16:25
Дата публікації:
1 груд. 2023 15:47
Період редагування:
1 груд. 2023 15:47 – 5 груд. 2023 18:00
Період питань:
1 груд. 2023 15:47 – 24 груд. 2023 20:00
Період відповідей:
1 груд. 2023 15:47 – 25 груд. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20231201-25233
Гарантійний внесок:
50 335,93 грн
Номер лоту:
GL22N925358
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
1531
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
30 лист. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
503 359,24 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
5 033,59 грн
Кількість кроків:
30
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних (в тому числі у Віртуальній кімнаті) необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних). Інструкція ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних https://www.fg.gov.ua/storage/files/virtualna-kimnata-danih.pdf, посилання на договір щодо нерозголошення https://www.fg.gov.ua/storage/files/nda2.pdf. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» 04053, Київ, Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: [email protected] [ mailto:[email protected] ] , тел: +38 (044) 364-82-96. Відповідальні працівники за продаж активів (електронна пошта): Товкач Людмила, [email protected] [mailto: [email protected] ] , тел 38-066-502-60-25
Додаткова інформація:
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Пул активів, а саме: Будівля корпусу №4 - літ.Д-3-6,д,д{1} - д{5}, огорожа №13,24, замощення №І, загальна площа 23 728,7 кв.м., розташована за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-к, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 173826444129. Корпус № 5 з галереєю надземною пішоходною - літ.Г - 2-4,г,г {1}- г{8}, Пд, замощення - №І, загальною площею 14 165,9 кв.м, розташовані за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-м, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 173524444129, інвентарний номер 44109004. Корпус № 1 (механічний цех, камера – тупік фарбувальний, камера – тупік сушильний) – Б-2, б, огорожа – 12,13,17,замощення –І, загальна площа 19 230,3 кв.м, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-н, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 173777044129, інвентарний номер 44108005. Камера – тупік сушильний – літера Ф,ф {1}, навіс-пристрій для металолому - літер.Щ, огорожа - №13, замощення - №1, загальною площею 17,9 кв.м, розташовані за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-р, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 174268844129, інвентарний номер 44107006. Основні засоби в кількості 6 одиниць. Передача покупцю основних засобів у строк до завершення процедури ліквідації АТ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ», до настання вказаного строку АТ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» користується зазначеним майном на безоплатній основі. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04210000-3 Промислова нерухомість

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 93405, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Новікова, 2-к, вулиця Новікова, 2-м, вулиця Новікова, 2-н, вулиця Новікова, 2-р

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 1 груд. 2023 15:47

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20280450
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, Січових Стрільців, будинок 17

Основний контакт

Ім'я:
Товкач Людмила
E-mail:
Телефон:
+380665026025

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ярмистий Василь Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +0372511123 Факс:
+0372511123
ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

502 447,00 грн без ПДВ

Дивитись

474/1000 частин нежилих приміщень підвального поверху загальною площею 58,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Манежна, 16

474/1000 частин нежилих приміщень підвального поверху загальною площею 58,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Манежна, 16
Ім'я:
Селіванова Ірина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487059035 ЄДРПОУ:
26302595
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

323 460,00 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж нежитлової будівлі олійниці, що знаходяться за адресою: Одеська область, Ренійський р-н, Орлівська селищна рада

Продаж нежитлової будівлі олійниці, що знаходяться за адресою: Одеська область, Ренійський р-н, Орлівська селищна рада
Ім'я:
Наталія Потупало
E-mail: [email protected] Телефон: +380509364972 ІПН/РНОКПП:
3154713122
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

368 817,00 грн без ПДВ

Дивитись