Пул активів (в загальній кількості 423 позиції), що складається з прав вимоги за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання, дебіторської заборгованості суб`єктів господарювання, майнових прав за дебіторською заборгованістю суб`єктів господарювання, дебіторської заборгованості фізичних осіб, майнових прав, що випливають з цінних паперів (акції прості іменні в кількості 82 238 шт.)

Пул активів (в загальній кількості 423 позиції), що складається з прав вимоги за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання, дебіторської заборгованості суб`єктів господарювання, майнових прав за дебіторською заборгованістю суб`єктів господарювання, дебіторської заборгованості фізичних осіб, майнових прав, що випливають з цінних паперів (акції прості іменні в кількості 82 238 шт.)

Початкова ціна

51 010 516,04 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 жовт. 2023 18:05

до 30 жовт. 2023 16:40

Аукціон

з 30 жовт. 2023 09:55

до 30 жовт. 2023 16:40

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 жовт. 2023 18:05 – 30 жовт. 2023 16:40
Період аукціону:
30 жовт. 2023 09:55 – 30 жовт. 2023 16:40
Дата публікації:
23 жовт. 2023 18:05
Період редагування:
23 жовт. 2023 18:05 – 25 жовт. 2023 18:00
Період питань:
23 жовт. 2023 18:05 – 28 жовт. 2023 21:00
Період відповідей:
23 жовт. 2023 18:05 – 29 жовт. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20231023-13548
Гарантійний внесок:
5 101 051,60 грн
Номер лоту:
GL16N125012
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
1188
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
28 вер. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Початкова ціна:
51 010 516,04 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
510 105,16 грн
Кількість кроків:
50
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних (в тому числі у Віртуальній кімнаті) необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних). Інструкція ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних https://www.fg.gov.ua/storage/files/virtualna-kimnata-danih.pdf, посилання на договір щодо нерозголошення https://www.fg.gov.ua/storage/files/nda2.pdf. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: 1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: [email protected]; 2) АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» 04053, Київ, Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: [email protected] [ mailto:[email protected] ] , тел: +38 (044) 364-82-96. Відповідальні працівники за продаж активів (електронна пошта): Товкач Людмила, [email protected] [ mailto:[email protected] ] , тел 38-066-502-60-25
Додаткова інформація:
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Пул активів (в загальній кількості 423 позиції), що складається з прав вимоги за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання, дебіторської заборгованості суб`єктів господарювання, майнових прав за дебіторською заборгованістю суб`єктів господарювання, дебіторської заборгованості фізичних осіб, майнових прав, що випливають з цінних паперів (акції прості іменні в кількості 82 238 шт.). Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04053, Київ, Київ, вулиця Січових Стрільців, 17

Тип:
Права вимоги

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 23 жовт. 2023 18:05
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 23 жовт. 2023 18:10

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Терещенко Олександр Павлович
ЄДРПОУ:
42698259

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 жовт. 2023 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2023 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2023 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2023 16:01

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 жовт. 2023 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2023 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2023 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2023 16:01

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20280450
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, Січових Стрільців, будинок 17

Основний контакт

Ім'я:
Товкач Людмила
E-mail:
Телефон:
+380665026025

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504020310 ІПН/РНОКПП:
2377811318
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

52 994 613,91 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 597 745,60 грн без ПДВ

Дивитись