Основні засоби у кількості 242 од.

Основні засоби у кількості 242 од.

Початкова ціна

214 725,78 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 вер. 2023 23:26

до 3 жовт. 2023 16:30

Аукціон

з 3 жовт. 2023 09:45

до 3 жовт. 2023 16:30

Кваліфікація

з 3 жовт. 2023 16:30

до 27 жовт. 2023 16:19

Аукціон завершено

27 жовт. 2023 16:19

Подача пропозицій:
26 вер. 2023 23:26 – 3 жовт. 2023 16:30
Період аукціону:
3 жовт. 2023 09:45 – 3 жовт. 2023 16:30
Дата публікації:
26 вер. 2023 23:26
Період редагування:
26 вер. 2023 23:26 – 28 вер. 2023 18:00
Період питань:
26 вер. 2023 23:26 – 1 жовт. 2023 20:00
Період відповідей:
26 вер. 2023 23:26 – 2 жовт. 2023 20:00
Період кваліфікації:
3 жовт. 2023 16:30 – 31 жовт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20230926-39946
Гарантійний внесок:
21 472,58 грн
Номер лоту:
GL21N024730
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
722/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
18 серп. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Початкова ціна:
214 725,78 грн з ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 147,26 грн
Кількість кроків:
90
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Основні засоби у кількості 242 од. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

242 штуки

Адреса:

Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Миру буд. 12

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 26 вер. 2023 23:26

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Руснак Сергій
Веб сайт: ЄДРПОУ:
35960913

Пропозиція:

21 472,58 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 29 вер. 2023 14:45
Документи, що підтверджують відповідність 29 вер. 2023 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2023 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2023 14:45

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 жовт. 2023 16:16

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 жовт. 2023 16:17

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 29 вер. 2023 14:45
Документи, що підтверджують відповідність 29 вер. 2023 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2023 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2023 14:45

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 жовт. 2023 16:16

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 жовт. 2023 16:17
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL21N024730
Назва договору:
Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
21 472,58 грн
Заключна вартість договору:
21 472,58 грн
Термін дії договору:
24 жовт. 2023 16:18 – 31 жовт. 2023 16:18
Дата підписання договору:
24 жовт. 2023 16:18
Дата сплати:
19 жовт. 2023 16:16
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 жовт. 2023 16:17

Період підписання договору:
3 жовт. 2023 16:30 – 31 жовт. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA883000010000032079106801026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Другий митний аукціон. Частини комлекса обладнання для повірки вимірювальних трансформаторів напруги класа напруги 110-330кВ КО ПИТ-330-І - 1комплект

Другий митний аукціон. Частини комлекса обладнання для повірки вимірювальних трансформаторів напруги класа напруги 110-330кВ КО ПИТ-330-І - 1комплект
Ім'я:
Шевченко Поліна Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612221637 ЄДРПОУ:
44005647
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

153 472,50 грн без ПДВ

Дивитись