Дизель-генераторна установка F65GX (інв. №4000032945), причіп автомобільний Сантей 1500-30 рік випуску 2014 (інв. №4000032944) та основні засоби в кількості 37 одиниць, перелік наведено у публічному паспорті активу
Дизель-генераторна установка F65GX (інв. №4000032945), причіп автомобільний Сантей 1500-30 рік випуску 2014 (інв. №4000032944) та основні засоби в кількості 37 одиниць, перелік наведено у публічному паспорті активу
371 113,20 грн
з ПДВОрганізатор:
АТ "МР БАНК"з 25 вер. 2023 16:49
до 17 жовт. 2023 16:35
з 17 жовт. 2023 09:50
до 17 жовт. 2023 16:50
з 17 жовт. 2023 16:50
до 7 лист. 2023 14:57
7 лист. 2023 14:58
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Дизель-генераторна установка F65GX (інв. №4000032945) та основні засоби в кількості 37 одиниць, перелік наведено у публічному паспорті активу. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства
України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 76000, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,22 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Причіп автомобільний Сантей 1500-30 рік випуску 2014 (інв. №4000032944). Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником
(акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 34200000-9 Кузови, причепи та напівпричепи
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 76000, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,22 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 25 вер. 2023 16:49 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Лютий Роман Васильович
ЄДРПОУ:
19389532
|
Пропозиція: 500 000,01 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL31N024994
Назва договору:
Договір купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Вартість договору
500 000,01 грн
Заключна вартість договору:
500 000,01 грн
Термін дії договору:
7 лист. 2023 14:55 – 7 лист. 2023 14:56
Дата підписання договору:
7 лист. 2023 14:50
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
17 жовт. 2023 16:50 – 14 лист. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мамро Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2999817390
|
Пропозиція: 304 312,82 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АТ "МР БАНК"Вас може зацікавити
Комп’ютерна та офісна техніка, що була у використанні (м. Одеса, м. Кривий Ріг, м. Запоріжжя)
685 980,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу транспортного засобу, напівпричіпу-рефрижератору, марки SCHMITZ, моделі SKO 24
360 000,00 грн без ПДВ
Дивитись`ПТК для забезпечення електронної та інформаційної взаємодії між ПЦ ТАС ЛІНК та АТ, інв.№ 301000329
236 760,00 грн з ПДВ
Дивитись