Права вимоги за кредитними договорами № 2-21/2015-АМК-UAH-7, 10-21/2017-АMK-UAH-3, що укладені з юридичною особою. Права вимоги за кредитним договором № 6-21/2021-ЕК-UAH, що укладений з фізичною особою.
Права вимоги за кредитними договорами № 2-21/2015-АМК-UAH-7, 10-21/2017-АMK-UAH-3, що укладені з юридичною особою. Права вимоги за кредитним договором № 6-21/2021-ЕК-UAH, що укладений з фізичною особою.
2 817 307,86 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 22 вер. 2023 23:20
до 29 вер. 2023 16:15
з 29 вер. 2023 09:30
до 29 вер. 2023 16:15
з 29 вер. 2023 16:15
до 17 жовт. 2023 17:17
17 жовт. 2023 17:17
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитними договорами № 2-21/2015-АМК-UAH-7, 10-21/2017-АMK-UAH-3, що укладені з юридичною особою.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим
бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Права вимоги за кредитним договором № 6-21/2021-ЕК-UAH, що укладений з фізичною особою.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 22 вер. 2023 23:20 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Погорєлов Юрій Анатолійович
ЄДРПОУ:
40997279
|
Пропозиція: 704 326,97 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL18N024748
Назва договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Опис договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Вартість договору
704 326,97 грн
Заключна вартість договору:
704 326,97 грн
Термін дії договору:
17 жовт. 2023 17:16 – 27 жовт. 2023 17:16
Дата підписання договору:
17 жовт. 2023 17:16
Дата сплати:
16 жовт. 2023 16:19
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
29 вер. 2023 16:15 – 27 жовт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна боржника ТОВ «НІКЮТАС» (код ЄДРПОУ 33132979)
1 464 247,05 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КАРПАТИНАФТОТРЕЙД», місцезнаходження: 49101, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Кониського Олександра, будинок 1 інше 1, код ЄДРПОУ 40090786
5 144 000,00 грн без ПДВ
Дивитисьпро проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу.
1 871 816,84 грн без ПДВ
Дивитись