Право вимоги за кредитним договором № 9-16/2020-АМK-UAH, що укладений з суб`єктом господарювання
Право вимоги за кредитним договором № 9-16/2020-АМK-UAH, що укладений з суб`єктом господарювання
227 165,18 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 4 вер. 2023 17:47
до 11 вер. 2023 16:20
з 11 вер. 2023 09:35
до 11 вер. 2023 16:30
з 11 вер. 2023 16:30
до 26 вер. 2023 16:52
26 вер. 2023 16:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за кредитним договором № 9-16/2020-АМK-UAH, що укладений з суб`єктом господарювання.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним
власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 4 вер. 2023 17:47 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Кіян Сергій Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3129611139
|
Пропозиція: 54 519,64 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL15N024598
Назва договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Опис договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Вартість договору
54 519,64 грн
Заключна вартість договору:
54 519,64 грн
Термін дії договору:
26 вер. 2023 16:52 – 9 жовт. 2023 16:52
Дата підписання договору:
26 вер. 2023 16:51
Дата сплати:
22 вер. 2023 16:38
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
11 вер. 2023 16:30 – 9 жовт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Галкін Максим
ЄДРПОУ:
43556600
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
349 669,17 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.
157 361,87 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.
254 400,00 грн без ПДВ
Дивитись