Право вимоги за кредитними договорами № 20-18/2017, 20-90/2016 що укладені з юридичною особою.
Право вимоги за кредитними договорами № 20-18/2017, 20-90/2016 що укладені з юридичною особою.
9 465 655,95 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 1 вер. 2023 21:06
до 8 вер. 2023 16:40
з 8 вер. 2023 09:55
до 8 вер. 2023 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за кредитними договорами № 20-18/2017, 20-90/2016 що укладені з юридичною особою.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів
(аукціонів) винагороду за проведення аукціону.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРСАН» Лот 1, яке складається з права вимоги (кредиторські вимоги) Приватного підприємства «Берсан» (68702, Одеська обл., Болградський район, м. Болград, вул. Леніна, буд. 107/А; код ЄДРПОУ 35697419) про солідарне стягнення грошових коштів у сумі 12 289 428,31 грн. субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ПП "Берсан" у зв'язку з доведенням до банкрутства з Зиби Андрія Олександровича та Міневича Олександра Ігоровича, визнані Рішенням господарського суду Одеської області від 11.09.2024 по справі № 916/3176/22(916/1464/24),
9 831 542,65 грн без ПДВ
Дивитись18 266 973,77 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКАМ ФІНАНС», місцезнаходження: 69096, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Каховська, будинок 11а інше КАБІНЕТ № 8, код ЄДРПОУ 40308189.
6 528 184,26 грн без ПДВ
Дивитись