Майнові права за дебіторською заборгованістю на автомобіль HYUNDAI, модель H1, пасажирський-В, чорного кольору, рік випуску 2007, номер державної реєстрації AX0524CM, номер кузова KMJWWH7WP7U814004. Майнові права за дебіторською заборгованістю на
автомобільний регістратор GAZER H-521 (інв. № 15571-М).
Майнові права за дебіторською заборгованістю на автомобіль HYUNDAI, модель H1, пасажирський-В, чорного кольору, рік випуску 2007, номер державної реєстрації AX0524CM, номер кузова KMJWWH7WP7U814004. Майнові права за дебіторською заборгованістю на автомобільний регістратор GAZER H-521 (інв. № 15571-М).
122 685,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 1 вер. 2023 10:35
до 22 вер. 2023 16:30
з 22 вер. 2023 09:45
до 22 вер. 2023 16:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майнові права за дебіторською заборгованістю на автомобіль HYUNDAI, модель H1, пасажирський-В, чорного кольору, рік випуску 2007, номер державної реєстрації AX0524CM, номер кузова KMJWWH7WP7U814004.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
-
юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 34100000-8 Мототранспортні засоби
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, н/д |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Майнові права за дебіторською заборгованістю на автомобільний регістратор GAZER H-521 (інв. № 15571-М).
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим
бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, н/д |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 1 вер. 2023 10:35 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
120 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Самоскид – С КРАЗ 256, державний номер 48 69 ЖИС , 1992 року випуску. Адреса розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.
76 501,00 грн з ПДВ
Дивитись87 915,00 грн без ПДВ
Дивитись