Пул активів, що складається з майнових прав за кредитними договорами, які укладені з юридичною особою № 010/1-2014/980 і фізичними особами № 039/2-2009/840 та № 981ф/01-2013, частина з яких який перебуває у заставі Національного банку України, а також
майнових прав на нерухоме майно: майнові права на чотири земельні ділянки, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), які розташовані за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада
Пул активів, що складається з майнових прав за кредитними договорами, які укладені з юридичною особою № 010/1-2014/980 і фізичними особами № 039/2-2009/840 та № 981ф/01-2013, частина з яких який перебуває у заставі Національного банку України, а також майнових прав на нерухоме майно: майнові права на чотири земельні ділянки, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), які розташовані за адресою: Київська обл., Макарівський
р-н, Макарівська селищна рада
7 636 462,36 грн
без ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК КАМБІО"з 28 серп. 2023 17:28
до 8 вер. 2023 16:20
з 8 вер. 2023 09:35
до 8 вер. 2023 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Пул активів, що складається з майнових прав за кредитними договорами, які укладені з юридичною особою № 010/1-2014/980 і фізичними особами № 039/2-2009/840 та № 981ф/01-2013, частина з яких який перебуває у заставі Національного банку України, а також майнових прав на нерухоме майно: майнові права на чотири земельні ділянки, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), які розташовані за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням
грошової форми розрахунків.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 28 серп. 2023 17:28 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК КАМБІО"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області
7 595 895,17 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута Іноземного підприємства «Омбілік Інвестментс» в межах справи № 922/3473/17 – права грошової вимоги до Приватного акціонерного товариства «Турбогаз» в розмірі 1073771,00 доларів США
4 790 876,28 грн без ПДВ
ДивитисьДругий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 7938604.29 грн.
4 763 162,57 грн без ПДВ
Дивитись