Основні засоби у кількості 57 од.
Основні засоби у кількості 57 од.
447 225,43 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 22 серп. 2023 16:46
до 12 вер. 2023 16:40
з 12 вер. 2023 09:55
до 12 вер. 2023 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Основні засоби у кількості 57 од.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 57 штуки |
Адреса: Україна, 41615, Сумська область, м. Конотоп, проспект Червоної Калини буд. 8 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 22 серп. 2023 16:46 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Третій митний аукціон. Частини до меблів для сидіння, призначені для використання у транспортних засобах 50 шт, в кількості – 495,7 кг.
595 061,23 грн без ПДВ
Дивитись