Права вимоги за кредитним договором № 33/2021-МК-UAH, що укладений з юридичною особою. Права вимоги за кредитним договором № TDB.2021.0101.2728, що укладений з фізичною особою. Дебіторська заборгованість по договорам № 14-02/2018, 7532, що укладені з
юридичною особою.
Права вимоги за кредитним договором № 33/2021-МК-UAH, що укладений з юридичною особою. Права вимоги за кредитним договором № TDB.2021.0101.2728, що укладений з фізичною особою. Дебіторська заборгованість по договорам № 14-02/2018, 7532, що укладені з юридичною особою.
6 241 769,24 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 11 серп. 2023 17:19
до 18 серп. 2023 16:20
з 18 серп. 2023 09:35
до 18 серп. 2023 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитним договором № 33/2021-МК-UAH, що укладений з юридичною особою. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Права вимоги за кредитним договором № TDB.2021.0101.2728, що укладений з фізичною особою. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 3 |
Дебіторська заборгованість по договорам № 14-02/2018, 7532, що укладені з юридичною особою. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 11 серп. 2023 17:19 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКАМ ФІНАНС», місцезнаходження: 69096, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Каховська, будинок 11а інше КАБІНЕТ № 8, код ЄДРПОУ 40308189.
6 528 184,26 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КАРПАТИНАФТОТРЕЙД», місцезнаходження: 49101, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Кониського Олександра, будинок 1 інше 1, код ЄДРПОУ 40090786
5 144 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕНТ КОМПАНІ», місцезнаходження: 03062, Україна, місто Київ, вулиця Екскаваторна, будинок 35, код ЄДРПОУ 41689746
6 400 000,00 грн без ПДВ
Дивитись