Права вимоги за кредитним договором № 5-26/2018-MK-UAH-1, що укладений з юридичною особою
Права вимоги за кредитним договором № 5-26/2018-MK-UAH-1, що укладений з юридичною особою.
496 557,62 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 10 серп. 2023 17:45
до 17 серп. 2023 16:25
з 17 серп. 2023 09:40
до 17 серп. 2023 16:35
з 17 серп. 2023 16:35
до 1 вер. 2023 15:57
1 вер. 2023 15:57
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитним договором № 5-26/2018-MK-UAH-1, що укладений з юридичною особою. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 10 серп. 2023 17:45 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Галкін Максим
ЄДРПОУ:
43556600
|
Пропозиція: 74 483,64 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL15N024321
Назва договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Опис договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Вартість договору
74 483,64 грн
Заключна вартість договору:
74 483,64 грн
Термін дії договору:
1 вер. 2023 15:56 – 14 вер. 2023 15:56
Дата підписання договору:
1 вер. 2023 15:56
Дата сплати:
25 серп. 2023 15:53
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
17 серп. 2023 16:35 – 14 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Лисенко Вікторія Вікторівна
ЄДРПОУ:
34615314
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.
254 400,00 грн без ПДВ
ДивитисьПрава вимоги за договорами № Д-2519-24Г, № Д-2913-24Г, що укладені з юридичною особою
249 424,75 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон з продажу права вимоги ММКП «Мукачівводоканал»: - дебіторська заборгованість як право вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екосистеми Проф», без можливості зниження початкової ціни
440 703,14 грн без ПДВ
Дивитись