Права вимоги за кредитним договором № 24-В/2021-МК-UAH, що укладений із суб`єктом господарювання.
Права вимоги за кредитним договором № 24-В/2021-МК-UAH, що укладений із суб`єктом господарювання.
6 156 146,24 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 10 серп. 2023 17:57
до 17 серп. 2023 16:30
з 17 серп. 2023 09:45
до 17 серп. 2023 16:30
з 17 серп. 2023 16:30
до 30 серп. 2023 15:07
30 серп. 2023 15:07
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитним договором № 24-В/2021-МК-UAH, що укладений із суб`єктом господарювання. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним
власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 10 серп. 2023 17:57 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Погорєлов Юрій Анатолійович
ЄДРПОУ:
40997279
|
Пропозиція: 615 614,62 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL19N024326
Назва договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Опис договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Вартість договору
615 614,62 грн
Заключна вартість договору:
615 614,62 грн
Термін дії договору:
30 серп. 2023 15:06 – 14 вер. 2023 15:06
Дата підписання договору:
30 серп. 2023 15:06
Дата сплати:
29 серп. 2023 14:58
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
17 серп. 2023 16:30 – 14 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКАМ ФІНАНС», місцезнаходження: 69096, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Каховська, будинок 11а інше КАБІНЕТ № 8, код ЄДРПОУ 40308189.
6 528 184,26 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КАРПАТИНАФТОТРЕЙД», місцезнаходження: 49101, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Кониського Олександра, будинок 1 інше 1, код ЄДРПОУ 40090786
5 144 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕНТ КОМПАНІ», місцезнаходження: 03062, Україна, місто Київ, вулиця Екскаваторна, будинок 35, код ЄДРПОУ 41689746
6 400 000,00 грн без ПДВ
Дивитись