Права вимоги за кредитними договорами у кількості 27 шт., що укладені із суб`єктами господарювання. Дебіторська заборгованість суб`єктів господарювання та майнові права за дебіторською заборгованістю в кількості 73 шт.
Права вимоги за кредитними договорами у кількості 27 шт., що укладені із суб`єктами господарювання. Дебіторська заборгованість суб`єктів господарювання та майнові права за дебіторською заборгованістю в кількості 73 шт.
90 900 382,87 грн
без ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»з 7 серп. 2023 17:23
до 14 серп. 2023 16:30
з 14 серп. 2023 09:45
до 14 серп. 2023 16:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитними договорами у кількості 27 шт., що укладені із суб`єктами господарювання. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним
власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 27 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Дебіторська заборгованість суб`єктів господарювання та майнові права за дебіторською заборгованістю в кількості 73 шт. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України,
кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 73 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 7 серп. 2023 17:23 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 7 серп. 2023 18:12 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»Вас може зацікавити
Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
52 994 613,91 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.
86 669 937,14 грн без ПДВ
ДивитисьПул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
68 664 807,23 грн з ПДВ
Дивитись