Право вимоги за кредитними договорами № 124/2006, 69/2010, 20-37/2016, 20-18/2020 що укладені з юридичною особою
Право вимоги за кредитними договорами № 124/2006, 69/2010, 20-37/2016, 20-18/2020 що укладені з юридичною особою
245 415 262,83 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 4 серп. 2023 12:30
до 25 серп. 2023 16:40
з 25 серп. 2023 09:55
до 25 серп. 2023 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за кредитними договорами № 124/2006, 69/2010, 20-37/2016, 20-18/2020 що укладені з юридичною особою. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим
бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 4 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 4 серп. 2023 12:30 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАЛЯНИЦЯ МАРКЕТ», місцезнаходження: 76002, Україна, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Івасюка В., будинок 62, код ЄДРПОУ 44823875
200 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПерший повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 340 583 036,01 грн.
272 466 428,81 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута АТ «ЗНВКІФ «Інновація» (код ЄДРПОУ 43680530), а саме: право вимоги до Приватного підприємства стивідорна компанія Херсонський морський термінал (код ЄДРПОУ 32208596)
158 378 340,70 грн без ПДВ
Дивитись