Права вимоги за кредитними договорами № 20-14в/2015, 20-20/2020, 20-07в/2016, 20-23в/2018, 20-30о/2018, що укладені з юридичними особами. Дебіторська заборгованість по договору № 41, що укладений з юридичною особою.
Права вимоги за кредитними договорами № 20-14в/2015, 20-20/2020, 20-07в/2016, 20-23в/2018, 20-30о/2018, що укладені з юридичними особами. Дебіторська заборгованість по договору № 41, що укладений з юридичною особою.
353 780 156,57 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 3 серп. 2023 17:41
до 10 серп. 2023 16:40
з 10 серп. 2023 09:55
до 10 серп. 2023 16:40
з 10 серп. 2023 16:40
до 24 серп. 2023 13:47
24 серп. 2023 13:47
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитними договорами № 20-14в/2015, 20-20/2020, 20-07в/2016, 20-23в/2018, 20-30о/2018, що укладені з юридичними особами.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до
законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 5 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Дебіторська заборгованість по договору № 41, що укладений з юридичною особою.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або
учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 3 серп. 2023 17:41 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Ланова Тетяна Валеріївна
ЄДРПОУ:
44630056
|
Пропозиція: 38 915 817,22 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL18N024303
Назва договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Опис договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Вартість договору
38 915 817,22 грн
Заключна вартість договору:
38 915 817,22 грн
Термін дії договору:
24 серп. 2023 13:46 – 7 вер. 2023 13:46
Дата підписання договору:
24 серп. 2023 13:46
Дата сплати:
15 серп. 2023 11:57
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
10 серп. 2023 16:40 – 7 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАЛЯНИЦЯ МАРКЕТ», місцезнаходження: 76002, Україна, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Івасюка В., будинок 62, код ЄДРПОУ 44823875
200 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПерший повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 340 583 036,01 грн.
272 466 428,81 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 211 484 304,42 грн.
211 484 304,42 грн з ПДВ
Дивитись