1/4 (одна четверта) частки трикімнатної квартири №119, загальною площею 69,7 кв.м, що розташована за адресою: м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, буд. 84, РНОНМ 1384364080000, інв. № 101_21
1/4 (одна четверта) частки трикімнатної квартири №119, загальною площею 69,7 кв.м, що розташована за адресою: м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, буд. 84, РНОНМ 1384364080000, інв. № 101_21
299 940,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»з 27 лип. 2023 17:44
до 3 серп. 2023 16:30
з 3 серп. 2023 09:45
до 3 серп. 2023 16:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
1/4 (одна четверта) частки трикімнатної квартири №119, загальною площею 69,7 кв.м, що розташована за адресою: м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, буд. 84, РНОНМ 1384364080000, інв. № 101_21.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи,
створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 02097, Київська область, м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, буд. 84, кв. 119 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 27 лип. 2023 17:44 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»Вас може зацікавити
Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"
161 440,50 грн без ПДВ
Дивитись225 833,34 грн без ПДВ
ДивитисьЖитловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Інвентарний № 10045. Земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 1822083200:04:001:0137), за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2411959618220. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10023.
324 180,00 грн без ПДВ
Дивитись