Права вимоги за кредитними договорами № 20-54о/2021, 20-18в/2019/ГД-02/2019, що укладені з юридичними особами. Дебіторська заборгованість по договорам № 6356, 6354, що укладені з юридичними особами.
Права вимоги за кредитними договорами № 20-54о/2021, 20-18в/2019/ГД-02/2019, що укладені з юридичними особами. Дебіторська заборгованість по договорам № 6356, 6354, що укладені з юридичними особами.
14 565 746,56 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 21 лип. 2023 23:12
до 28 лип. 2023 16:20
з 28 лип. 2023 09:35
до 28 лип. 2023 16:20
з 28 лип. 2023 16:20
до 17 серп. 2023 12:42
17 серп. 2023 12:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитними договорами № 20-54о/2021, 20-18в/2019/ГД-02/2019, що укладені з юридичними особами.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим
бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Дебіторська заборгованість по договорам № 6356, 6354, що укладені з юридичними особами.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 21 лип. 2023 23:12 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Галагуря Сергій Олександрович
ЄДРПОУ:
37189091
|
Пропозиція: 2 913 149,31 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL18N024215
Назва договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Опис договору:
Договір про відступлення прав вимоги
Вартість договору
2 913 149,31 грн
Заключна вартість договору:
2 913 149,31 грн
Термін дії договору:
17 серп. 2023 12:41 – 25 серп. 2023 12:41
Дата підписання договору:
17 серп. 2023 12:41
Дата сплати:
14 серп. 2023 12:16
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
28 лип. 2023 16:20 – 25 серп. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
10 257 672,97 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги за договором № LV/U/03-2-0103 від 21.12.2020, що укладений з юридичною особою
18 295 095,65 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
11 629 250,00 грн без ПДВ
Дивитись