Будівлі та основні засоби, а саме: Будівлі, загальною площею 1 354,1 кв.м., що складаються з: літ. А-3, будівля готелю, площею 389,9 кв.м.; літ. Б-1, будівля гаражу, площею 293,00 кв.м.; літ. В-1, будівля побутового блоку, площею 56,7 кв.м.; літ. Г-1,
будівля ремонтного ангару, площею 338,8 кв.м.; літ. П-1, будівля складу, площею 275,7 кв.м.; літ. Д, сарай; літ. З, сарай; літ. К, убиральня; літ. Л, гараж; літ. №1-4, огорожа; літ. І, замощення, за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вул. Купріна, буд 292, реєстр.номер 215148814101, інв. номер 105979; Купюролічильна машина, інвентарний номер 37015; Купюролічильна машина, інвентарний номер 37016; Купюролічильна машина, інвентарний номер 37017; Купюролічильна машина, інвентарний номер 82957; Купюролічильна машина, інвентарний номер 82958
Будівлі, загальною площею 1 354,1 кв.м., що складаються з: літ. А-3, будівля готелю, площею 389,9 кв.м., літ. Б-1, будівля гаражу, площею 293,00 кв.м., літ. В-1, будівля побутового блоку, площею 56,7 кв.м., літ. Г-1, будівля ремонтного ангару, площею 338,8 кв.м., літ. П-1, будівля складу, площею 275,7 кв.м., літ. Д, сарай, літ. З, сарай, літ. К, убиральня, літ. Л, гараж, літ. №1-4, огорожа, літ. І, замощення, за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вул. Купріна, буд 292, реєстр.номер 215148814101, інв.
номер 105979. Купюролічильна машина, інвентарний номер 37015. Купюролічильна машина, інвентарний номер 37016 . Купюролічильна машина, інвентарний номер 37017. Купюролічильна машина, інвентарний номер 82957. Купюролічильна машина, інвентарний номер 82958.
1 649 150,00 грн
з ПДВОрганізатор:
АТ "ВТБ БАНК"з 3 лип. 2023 14:03
до 26 лип. 2023 16:35
з 26 лип. 2023 09:50
до 26 лип. 2023 16:35
з 26 лип. 2023 16:35
до 16 серп. 2023 16:31
16 серп. 2023 16:33
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівлі, загальною площею 1 354,1 кв.м., що складаються з: літ. А-3, будівля готелю, площею 389,9 кв.м., літ. Б-1, будівля гаражу, площею 293,00 кв.м., літ. В-1, будівля побутового блоку, площею 56,7 кв.м., літ. Г-1, будівля ремонтного ангару, площею 338,8 кв.м., літ. П-1, будівля складу, площею 275,7 кв.м., літ. Д, сарай, літ. З, сарай, літ. К, убиральня, літ. Л, гараж, літ. №1-4, огорожа, літ. І, замощення, за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вул. Купріна, буд 292, реєстр.номер 215148814101, інв. номер 105979. Купюролічильна машина, інвентарний номер 37015. Купюролічильна машина, інвентарний номер 37016 . Купюролічильна машина, інвентарний номер 37017. Купюролічильна машина, інвентарний номер 82957. Купюролічильна машина, інвентарний номер 82958.
Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір
купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 83042, Донецька область, м. Донецьк, вул. Купріна, буд 292 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 3 лип. 2023 14:03 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Галкін Максим
ЄДРПОУ:
43556600
|
Пропозиція: 164 915,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№GL22N024305; №GL22N024305/1
Назва договору:
ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ (НЕРУХОМЕ МАЙНО) №GL22N024305; ДОГОВІР №GL22N024305/1 купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Опис договору:
ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ (НЕРУХОМЕ МАЙНО) №GL22N024305; ДОГОВІР №GL22N024305/1 купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Вартість договору
164 915,00 грн
Заключна вартість договору:
164 915,00 грн
Термін дії договору:
16 серп. 2023 16:29 – 23 серп. 2023 16:29
Дата підписання договору:
16 серп. 2023 16:29
Дата сплати:
31 лип. 2023 16:21
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
26 лип. 2023 16:35 – 23 серп. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АТ "ВТБ БАНК"Вас може зацікавити
Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.
2 960 280,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
1 761 000,00 грн без ПДВ
Дивитись975 024,00 грн без ПДВ
Дивитись