Автомобіль NISSAN LEAF, легковий - загальний хетчбек-В (електро), сірий, державний номер АХ0305ZA, 2016 року випуску, номер кузова 1N4AZ0CP9GC311010. Основні засоби в кількості 23 од.
Автомобіль NISSAN LEAF, легковий - загальний хетчбек-В (електро), сірий, державний номер АХ0305ZA, 2016 року випуску, номер кузова 1N4AZ0CP9GC311010. Основні засоби в кількості 23 од.
654 063,12 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 22 черв. 2023 18:00
до 29 черв. 2023 16:40
з 29 черв. 2023 09:55
до 29 черв. 2023 16:55
з 29 черв. 2023 16:55
до 20 лип. 2023 17:28
20 лип. 2023 17:29
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль NISSAN LEAF, легковий - загальний хетчбек-В (електро), сірий, державний номер АХ0305ZA, 2016 року випуску, номер кузова 1N4AZ0CP9GC311010.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно
до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 02097, Київська область, м. Київ, пр. Петра Григоренка |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 23 од.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 23 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 22 черв. 2023 18:00 | |
| Ілюстрація | 27 черв. 2023 14:23 | |
| Ілюстрація | 27 черв. 2023 14:23 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 15 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Корінний Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3216209076
|
Пропозиція: 285 036,63 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL24N023815
Назва договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу. Договір купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу. Договір купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Вартість договору
285 036,63 грн
Заключна вартість договору:
285 036,63 грн
Термін дії договору:
20 лип. 2023 17:27 – 27 лип. 2023 17:27
Дата підписання договору:
20 лип. 2023 17:27
Дата сплати:
18 лип. 2023 16:51
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
29 черв. 2023 16:55 – 27 лип. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Андрійко Євген Леонідович
ІПН/РНОКПП:
3282409379
|
Пропозиція: 278 496,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гаврилюк Олександр Романович
ІПН/РНОКПП:
2963609456
|
Пропозиція: 271 112,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Куров Анатолій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2522307690
|
Пропозиція: 268 200,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Федоренко Анатолій Петрович
ІПН/РНОКПП:
2704801990
|
Пропозиція: 256 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Бурак Олександр Васильович
ІПН/РНОКПП:
3204118217
|
Пропозиція: 256 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Якимова Вікторія Олегівна
Веб сайт:
ІПН/РНОКПП:
3572411105
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Черкашина Анастасія Олегівна
ІПН/РНОКПП:
3481510945
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Чернишов Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2962913437
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Матяш Світлана Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
3429703720
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Румянцева Олена Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
2882515703
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Ірклієнко Олександр Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3231022359
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Костін Андрій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3246114972
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Павко Василь Олегович
ІПН/РНОКПП:
3544308031
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Третій митний аукціон. Частини до меблів для сидіння, призначені для використання у транспортних засобах 100 шт, в кількості – 991,40 кг.
1 190 122,46 грн без ПДВ
ДивитисьТретій митний аукціон. Частини до меблів для сидіння, призначені для використання у транспортних засобах 50 шт, в кількості – 495,7 кг.
595 061,23 грн без ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись