Пул активів, що складається з права вимоги за кредитним договором, що укладений з фізичною особою №039/2-2009/840 та нерухоме майноЗемельна ділянка загальною площею 5,9934 га, кадастровий номер 3222755100:01:001:0059, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер 1765417932227; Земельна ділянка загальною площею 6,0066 га., кадастровий номер 3222755100:01:001:0057, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765497232227; Земельна ділянка загальною площею 6,5028 га, кадастровий номер 3222755100:01:001:0058, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765537732227; Земельна ділянка загальною площею 6,0000 га., кадастровий номер 3222755100:01:002:0019, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка), господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765588732227.

Пул активів, що складається з права вимоги за кредитним договором, укладеним з фізичною особою №039/2-2009/840 та нерухоме майноЗемельна ділянка загальною площею 5,9934 га, кадастровий номер 3222755100:01:001:0059, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер 1765417932227; Земельна ділянка загальною площею 6,0066 га., кадастровий номер 3222755100:01:001:0057, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765497232227; Земельна ділянка загальною площею 6,5028 га, кадастровий номер 3222755100:01:001:0058, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765537732227; Земельна ділянка загальною площею 6,0000 га., кадастровий номер 3222755100:01:002:0019, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка), господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765588732227.

Початкова ціна

2 400 922,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 груд. 2021 14:53

до 11 січ. 2022 16:25

Аукціон

з 11 січ. 2022 09:40

до 11 січ. 2022 16:25

Кваліфікація

з 11 січ. 2022 16:25

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
16 груд. 2021 14:53 – 11 січ. 2022 16:25
Період аукціону:
11 січ. 2022 09:40 – 11 січ. 2022 16:25
Дата публікації:
16 груд. 2021 14:53
Період редагування:
16 груд. 2021 14:53 – 20 груд. 2021 18:00
Період питань:
16 груд. 2021 14:53 – 9 січ. 2022 20:00
Період відповідей:
16 груд. 2021 14:53 – 10 січ. 2022 20:00
Період кваліфікації:
11 січ. 2022 16:25 – 22 лип. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20211216-83033
Гарантійний внесок:
240 092,20 грн
Номер лоту:
GL3N021005
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
1026/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
10 груд. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
2 400 922,00 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
24 009,22 грн
Кількість кроків:
50
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda). Для ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних необхідно діяти згідно з інструкцією http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok, посилання на договір конфіденційності http://torgi.fg.gov.ua/nda2.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги за кредитним договором, що укладений з фізичною особою

Код CAV: 07210000-4 Кредити Фізичних осіб беззаставні

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Тип:
Права вимоги
2

Земельна ділянка загальною площею 5,9934 га, кадастровий номер 3222755100:01:001:0059, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер 1765417932227

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08001, Київська область, Макарівська селищна рад, Макарівська селищна рад

Тип:
Майно
3

Земельна ділянка загальною площею 6,0066 га., кадастровий номер 3222755100:01:001:0057, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765497232227

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08001, Київська область, Макарівська селищна рад, Макарівська селищна рад

Тип:
Майно
4

Земельна ділянка загальною площею 6,5028 га, кадастровий номер 3222755100:01:001:0058, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765537732227

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08001, Київська область, Макарівська селищна рад, Макарівська селищна рад

Тип:
Майно
5

Земельна ділянка загальною площею 6,0000 га., кадастровий номер 3222755100:01:002:0019, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка), господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська селищна рада. Реєстраційний номер: 1765588732227

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08001, Київська область, Макарівська селищна рад, Макарівська селищна рад

Тип:
Майно

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Мажуга Дмитро
ЄДРПОУ:
41818815

Пропозиція:

1 344 516,32 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи пролонгацій 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що дозволяє пролонгацію 8 лют. 2022 09:11
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 16:57
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 17:05
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 17:43

Документи пролонгацій 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що дозволяє пролонгацію 8 лют. 2022 09:11
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 16:57
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 17:05
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 17:43
Статус договору:
Договір скасовано
Вартість договору
1 344 516,32 грн
Пролонгація 1
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
90
Дата набрання чинності рішення:
7 лют. 2022 09:06
Термін пролонгації:
12 бер. 2022 18:00
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Пролонгація була викликана юридичними перешкодами
Пояснення:
Юридичні перешкоди
Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що дозволяє пролонгацію 8 лют. 2022 09:11
Пролонгація 2
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
171
Дата набрання чинності рішення:
12 бер. 2022 15:56
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Інше
Пояснення:
Існують перешкоди для підписання договору
Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 16:57
Пролонгація 3
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
171
Дата набрання чинності рішення:
12 бер. 2022 16:03
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Інше
Пояснення:
Перешкоди
Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 17:05
Пролонгація 4
Номер рішення згідно якого проводиться пролонгація:
171
Дата набрання чинності рішення:
12 бер. 2022 17:14
Термін пролонгації:
22 лип. 2022 18:00
Причина рішення згідно якого проводиться пролонгація:
Інше
Пояснення:
перешкоди надзвичайного характеру
Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що дозволяє пролонгацію 12 бер. 2022 17:43

Період підписання договору:
11 січ. 2022 16:25 – 22 лип. 2022 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
26549700
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, вул. Заньковецької/Станіславського, 3/1

Основний контакт

Ім'я:
Алісова Анна Станіславівна
E-mail:
Телефон:
+380443333593

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
Національний банк України, м. Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA393000010000032079113601026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК КАМБІО"

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001

Продаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001
Ім'я:
Павлюк Артур
E-mail: [email protected] Телефон: +380951135319 ІПН/РНОКПП:
2427908873
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка в смт. Гостомель. Площа ділянки 241сот Кадастровий номер 3210945900:01:077:0008 ільове призначення для ведення особистого селянського господарства

Продається земельна ділянка в смт. Гостомель. Площа ділянки 241сот Кадастровий номер 3210945900:01:077:0008 ільове призначення для ведення особистого селянського господарства
Ім'я:
Гудзь Геннадій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380935514774 ІПН/РНОКПП:
2496010658
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 299 000,00 грн з ПДВ

Дивитись