Пул активів, який складається з майнових прав за кредитними договорами, що укладені з юридичною особою №01-1578/Т, №01-1356/Т, №01-1614/Т та майнових прав на нерухоме майно, а саме: Майнові права на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, заг. пл. 129, 7 кв.м, житл. пл. 73,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), буд. 10-а (реєстраційний № 142356932208), Майнові права на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 0,1658 га, кадастровий номер 3220883601:01:035:0438, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), земельна ділянка 10-а (реєстраційний № 142361232208), Майнові права на земельну ділянку, для ведення особистого селянського господарства, 0,1654 га, кадастровий номер 3220883601:01:035:0437, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), земельна ділянка 10-а (реєстраційний № 142364832208)

Пул активів, який складається з майнових прав за кредитними договорами, що укладені з юридичною особою №01-1578/Т, №01-1356/Т, №01-1614/Т та майнових прав на нерухоме майно, а саме: Майнові права на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, заг. пл. 129, 7 кв.м, житл. пл. 73,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), буд. 10-а (реєстраційний № 142356932208), Майнові права на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 0,1658 га, кадастровий номер 3220883601:01:035:0438, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), земельна ділянка 10-а (реєстраційний № 142361232208), Майнові права на земельну ділянку, для ведення особистого селянського господарства, 0,1654 га, кадастровий номер 3220883601:01:035:0437, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), земельна ділянка 10-а (реєстраційний № 142364832208)

Початкова ціна

285 886,15 грн

без ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 жовт. 2021 17:10

до 29 жовт. 2021 16:25

Аукціон

з 29 жовт. 2021 09:40

до 29 жовт. 2021 16:25

Кваліфікація

з 29 жовт. 2021 16:25

до 15 лист. 2021 16:51

Аукціон завершено

15 лист. 2021 16:52

Подача пропозицій:
7 жовт. 2021 17:10 – 29 жовт. 2021 16:25
Період аукціону:
29 жовт. 2021 09:40 – 29 жовт. 2021 16:25
Дата публікації:
7 жовт. 2021 17:10
Період редагування:
7 жовт. 2021 17:10 – 11 жовт. 2021 18:00
Період питань:
7 жовт. 2021 17:10 – 27 жовт. 2021 20:00
Період відповідей:
7 жовт. 2021 17:10 – 28 жовт. 2021 20:00
Період кваліфікації:
29 жовт. 2021 16:25 – 26 лист. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20211007-42510
Гарантійний внесок:
28 588,62 грн
Номер лоту:
GL19N020835
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
938/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
6 жовт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
285 886,15 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 858,86 грн
Кількість кроків:
80
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda). Для ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних необхідно діяти згідно з інструкцією http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok, посилання на договір конфіденційності http://torgi.fg.gov.ua/nda2.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права за кредитними договорами, що укладені з юридичною особою №01-1578/Т, №01-1356/Т, №01-1614/Т

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні

Кількість:

3 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Тип:
Права вимоги
2

Майнові права на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, загальна площа 129, 7 кв.м, житлова площа 73,0 кв.м,, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), буд. 10-а (реєстраційний № 142356932208)

Код CAV: 04100000-9 Житлова нерухомість

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08330, Київська область, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), буд. 10-а

Тип:
Майно
3

Майнові права на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 0,1658 га, кадастровий номер 3220883601:01:035:0438, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), земельна ділянка 10-а (реєстраційний № 142361232208)

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08330, Київська область, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська)

Тип:
Майно
4

Майнові права на земельну ділянку, для ведення особистого селянського господарства, 0,1654 га, кадастровий номер 3220883601:01:035:0437, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська), земельна ділянка 10-а (реєстраційний № 142364832208)

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08330, Київська область, с. Дударків, вул. Ватутіна (вул. Київська)

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Тарасовський Іван Анатолійович
ЄДРПОУ:
41367025

Пропозиція:

71 471,54 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2021 16:46

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 лист. 2021 16:45
Підписаний договір 15 лист. 2021 16:45

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2021 16:46

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 лист. 2021 16:45
Підписаний договір 15 лист. 2021 16:45
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL19N020835_1 та GL19N020835_2
Назва договору:
Договір купівлі-продажу майнових та Договір купівлі-продажу майновихправ щодо нерухомого майна, які є відмінними від права власності
Опис договору:
Договір купівлі-продажу майнових та Договір купівлі-продажу майновихправ щодо нерухомого майна, які є відмінними від права власності
Вартість договору
71 471,54 грн
Заключна вартість договору:
71 471,54 грн
Термін дії договору:
15 лист. 2021 13:49 – 15 лист. 2021 16:49
Дата підписання договору:
15 лист. 2021 10:48
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 лист. 2021 16:45
Підписаний договір 15 лист. 2021 16:45

Період підписання договору:
29 жовт. 2021 16:25 – 26 лист. 2021 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
35863708
Адреса:
Україна, 04053, Київ, м.Київ, вул. Січових стрільців, 17

Основний контакт

Ім'я:
Алісова Анна Станіславівна
E-mail:
Телефон:
+380975791034

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
Національний банк України, м. Київ
Опис:
UA393000010000032079113601026
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA393000010000032079113601026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКТАБАНК"

Вас може зацікавити

Земельна ділянка площею 2,8624 га, сільськогосподарського призначення, знаходиться на території Андріївської сільської ради Житомирської області на фасаді траси Київ - Чоп, поруч з пам'ятником Воїнам - визволителям

Земельна ділянка площею 2,8624 га, сільськогосподарського призначення, знаходиться на території Андріївської сільської ради Житомирської області на фасаді траси Київ - Чоп, поруч з пам'ятником Воїнам - визволителям
Ім'я:
Довгаль Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672408585 ІПН/РНОКПП:
2853314793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

310 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж фасадної земельної ділянки площею 1,6359 га сільськогосподарського призначення

Продаж фасадної земельної ділянки площею 1,6359 га сільськогосподарського призначення
Ім'я:
Довгаль Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672408585 ІПН/РНОКПП:
2853314793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

195 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0467 га

Продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,0467 га
Ім'я:
Довгаль Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672408585 ІПН/РНОКПП:
2853314793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

220 000,00 грн з ПДВ

Дивитись