Вантажний фургон VOLKSWAGEN CADDY KASTEN, номер державної реєстрації АА3769СP, 2007 рік випуску, об'єм двигуна 1 968 см.куб., номер кузова WV1ZZZ2KZ7X083879

Вантажний фургон VOLKSWAGEN CADDY KASTEN, номер державної реєстрації АА3769СP, 2007 рік випуску, об`єм двигуна 1 968 см.куб., номер кузова WV1ZZZ2KZ7X083879

Початкова ціна

214 320,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено

Організатор:

АТ "ВТБ БАНК"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 вер. 2021 17:16

до 6 жовт. 2021 16:20

Аукціон

з 6 жовт. 2021 09:35

до 6 жовт. 2021 16:35

Кваліфікація

з 6 жовт. 2021 16:35

до 13 жовт. 2021 10:10

Аукціон завершено

13 жовт. 2021 10:11

Подача пропозицій:
15 вер. 2021 17:16 – 6 жовт. 2021 16:20
Період аукціону:
6 жовт. 2021 09:35 – 6 жовт. 2021 16:35
Дата публікації:
15 вер. 2021 17:16
Період редагування:
15 вер. 2021 17:16 – 17 вер. 2021 18:00
Період питань:
15 вер. 2021 17:16 – 4 жовт. 2021 20:00
Період відповідей:
15 вер. 2021 17:16 – 5 жовт. 2021 20:00
Період кваліфікації:
6 жовт. 2021 16:35 – 4 лист. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20210915-66054
Гарантійний внесок:
21 432,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
GL24N020621
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
842
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
25 серп. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Початкова ціна:
214 320,00 грн з ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 143,20 грн
Кількість кроків:
80
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda ). Для ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних необхідно діяти згідно з інструкцією http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok , посилання на договір конфіденційності http://torgi.fg.gov.ua/nda2 . Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: 1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: [email protected]; 2) АТ «ВТБ БАНК» м. Київ, б-р. Т.Шевченка/ул. Пушкінська, 8/26, електронна пошта [email protected] [ mailto:[email protected] ]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вантажний фургон VOLKSWAGEN CADDY KASTEN, номер державної реєстрації АА3769СP, 2007 рік випуску, об'єм двигуна 1 968 см.куб., номер кузова WV1ZZZ2KZ7X083879

Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01024, Київ, м. Київ, вул. Пушкінська/ бул. Тараса Шевченка, б. 26/8

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 15 вер. 2021 17:16

Історія аукціону

Учасники аукціону 4 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ольховик Людмила Леонідівна
ІПН/РНОКПП:
3040503560

Пропозиція:

83 300,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 13 жовт. 2021 10:00

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 жовт. 2021 10:01

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 13 жовт. 2021 10:00

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 жовт. 2021 10:01
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
12/01/01
Назва договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу марки VOLKSWAGEN, моделі CADDY KASTEN, тип ВАНТАЖНИЙ ФУРГОН-С, двигун об'єм: 1968, шасі (кузов, рама) номер WV1ZZZ2KZ7X083879, колір СИНІЙ, рік випуску 2007, номерні знаки: АА3769СР
Вартість договору
83 300,00 грн
Заключна вартість договору:
83 300,00 грн
Термін дії договору:
12 жовт. 2021 10:01 – 12 жовт. 2021 10:02
Дата підписання договору:
12 жовт. 2021 10:00
Дата сплати:
11 жовт. 2021 09:58
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 жовт. 2021 10:01

Період підписання договору:
6 жовт. 2021 16:35 – 4 лист. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Червінець Микола Васильович
ІПН/РНОКПП:
3556911939

Пропозиція:

72 868,80 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Гамей Валентин Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3114718537

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Омелян Олег Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3028914918

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
14359319
Адреса:
Україна, 01024, Київ, Київ, вул. Пушкінська/бул. Тараса Шевченка, б. 26/8

Основний контакт

Ім'я:
Погрібний Сергій Борисович
E-mail:
Телефон:
+380939932992

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АТ "ВТБ Банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA253000010000032073105701026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "ВТБ БАНК"

Вас може зацікавити

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж шиномонтажного обладнання: HOFMANN MONTY 3300, BRIGHT CB910 GB, AIRMEC 150

Продаж шиномонтажного обладнання: HOFMANN MONTY 3300, BRIGHT CB910 GB, AIRMEC 150
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

127 170,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись