Легковий автомобіль Skoda Superb Classic 1.8, 2007 року, номер кузова TMBDL23U48B300191, номер державної реєстрації № АА4861ЕА, інв.№30988

Легковий автомобіль Skoda Superb Classic 1.8, 2007 року, номер кузова TMBDL23U48B300191, номер державної реєстрації № АА4861ЕА, інв.№30988

Початкова ціна

174 710,40 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 вер. 2021 14:54

до 4 жовт. 2021 16:25

Аукціон

з 4 жовт. 2021 09:40

до 4 жовт. 2021 16:40

Кваліфікація

з 4 жовт. 2021 16:40

до 22 жовт. 2021 15:55

Аукціон завершено

22 жовт. 2021 15:56

Подача пропозицій:
13 вер. 2021 14:54 – 4 жовт. 2021 16:25
Період аукціону:
4 жовт. 2021 09:40 – 4 жовт. 2021 16:40
Дата публікації:
13 вер. 2021 14:54
Період редагування:
13 вер. 2021 14:54 – 15 вер. 2021 18:00
Період питань:
13 вер. 2021 14:54 – 2 жовт. 2021 20:00
Період відповідей:
13 вер. 2021 14:54 – 3 жовт. 2021 20:00
Період кваліфікації:
4 жовт. 2021 16:40 – 2 лист. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20210913-89274
Гарантійний внесок:
17 471,04 грн
Номер лоту:
GL24N020705
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
889/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
10 вер. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
174 710,40 грн з ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 747,10 грн
Кількість кроків:
50
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можна: АТ «РОДОВІД БАНК», 04070, м. Київ, вул. Петра Сагайдачного, 17
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Для ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних необхідно діяти згідно з інструкцією http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok, посилання на договір конфіденційності http://torgi.fg.gov.ua/nda2. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: 1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: [email protected]; 2) АТ «РОДОВІД БАНК», 04070, м. Київ, вул. Петра Сагайдачного, 17
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль Skoda Superb Classic 1.8, 2007 року, номер кузова TMBDL23U48B300191, номер державної реєстрації № АА4861ЕА, інв.№30988

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04070, Київ, Київ, вул. П.Сагайдачного, 17

Тип:
Майно

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 13 вер. 2021 14:54
Паспорт торгів 13 вер. 2021 14:54

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гончарук Денис
ІПН/РНОКПП:
2932106476

Пропозиція:

124 747,10 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 жовт. 2021 15:53

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 жовт. 2021 15:04

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 жовт. 2021 15:53
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
реєстр.№4075
Назва договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу від 22.10.2021р.(реєстр.№4075)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу від 22.10.2021р.(реєстр.№4075)
Вартість договору
124 747,10 грн
Заключна вартість договору:
124 747,10 грн
Термін дії договору:
22 жовт. 2021 16:00 – 22 жовт. 2021 16:10
Дата підписання договору:
22 жовт. 2021 15:54
Дата сплати:
11 жовт. 2021 15:53
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 жовт. 2021 15:53

Період підписання договору:
4 жовт. 2021 16:40 – 2 лист. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Бочков Олександр Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2960008052

Пропозиція:

123 000,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Кальниченко Олег Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3481504355

Пропозиція:

118 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2021 11:24

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2021 11:24

Учасник:

Ім'я:
Євгенія Золкіна
ІПН/РНОКПП:
3124200707

Пропозиція:

118 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 жовт. 2021 10:26

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують відповідність 4 жовт. 2021 10:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 жовт. 2021 10:26

Учасник:

Ім'я:
Ірклієнко Олександр Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3231022359

Пропозиція:

114 112,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Кузьома Віталій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3255314592

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Гамей Валентин Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3114718537

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
14349442
Адреса:
Україна, 04070, Київ, Київ, вул. Петра Сагайдачного, 17

Основний контакт

Ім'я:
Савчук Юрій Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380675222607

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
Національний банк України
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA903000010000032073114101026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РОДОВІД БАНК"

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись