Пул активів, що складається з автотранспорту та основних засобів, а саме: Автомобіль Skoda Fabia Combi, 2011 р.в., держ. номер BH6664EB, номер кузова TMBJC45J9BB502405, об’єм двигуна 1390, інв.№ 4576. Основні засоби в кількості 16 од.

Пул активів, що складається з автотранспорту та основних засобів, а саме: Автомобіль Skoda Fabia Combi, 2011 р.в., держ. номер BH6664EB, номер кузова TMBJC45J9BB502405, об’єм двигуна 1390, інв.№ 4576. Основні засоби в кількості 16 од.

Початкова ціна

195 429,60 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 лип. 2021 18:34

до 28 лип. 2021 16:15

Аукціон

з 28 лип. 2021 09:30

до 28 лип. 2021 16:30

Кваліфікація

з 28 лип. 2021 16:30

до 6 серп. 2021 16:09

Аукціон завершено

6 серп. 2021 16:09

Подача пропозицій:
21 лип. 2021 18:34 – 28 лип. 2021 16:15
Період аукціону:
28 лип. 2021 09:30 – 28 лип. 2021 16:30
Дата публікації:
21 лип. 2021 18:34
Період редагування:
21 лип. 2021 18:34 – 23 лип. 2021 18:00
Період питань:
21 лип. 2021 18:34 – 26 лип. 2021 20:00
Період відповідей:
21 лип. 2021 18:34 – 27 лип. 2021 20:00
Період кваліфікації:
28 лип. 2021 16:30 – 27 серп. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20210721-22184
Гарантійний внесок:
19 542,96 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
GL24N020134
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
686/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
29 черв. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Початкова ціна:
195 429,60 грн з ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 954,30 грн
Кількість кроків:
80
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11 Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Skoda Fabia Combi, 2011 р.в., держ. номер BH6664EB, номер кузова TMBJC45J9BB502405, об’єм двигуна 1390, інв.№ 4576.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 16 од.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

16 штуки

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 21 лип. 2021 18:34

Історія аукціону

Учасники аукціону 8 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Захарченко Олексій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3314516354

Пропозиція:

113 113,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 2021 16:04

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 2021 16:08
Підписаний договір 6 серп. 2021 16:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 2021 16:04

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 2021 16:08
Підписаний договір 6 серп. 2021 16:08
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL24N020134
Назва договору:
Договір купівлі-продажу ТЗ. Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Опис договору:
Договір купівлі-продажу ТЗ. Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Вартість договору
113 113,00 грн
Заключна вартість договору:
113 113,00 грн
Термін дії договору:
6 серп. 2021 13:07 – 27 серп. 2021 16:07
Дата підписання договору:
6 серп. 2021 13:06
Дата сплати:
5 серп. 2021 16:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 2021 16:08
Підписаний договір 6 серп. 2021 16:08

Період підписання договору:
28 лип. 2021 16:30 – 27 серп. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Сергій Володимирович Кукоба
ІПН/РНОКПП:
2610004599

Пропозиція:

108 050,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 17:38

Учасник:

Ім'я:
Cтороженко Сергій Віталійович
ІПН/РНОКПП:
2532513213

Пропозиція:

107 007,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лип. 2021 13:53

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лип. 2021 13:53

Учасник:

Ім'я:
Попович Сергій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3158118252

Пропозиція:

101 623,39 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Бокач Оксана Василівна
ІПН/РНОКПП:
2921609706

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 27 лип. 2021 16:22
Документи, що підтверджують відповідність 27 лип. 2021 16:22
Документи, що підтверджують відповідність 27 лип. 2021 16:22

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 27 лип. 2021 16:22
Документи, що підтверджують відповідність 27 лип. 2021 16:22
Документи, що підтверджують відповідність 27 лип. 2021 16:22

Учасник:

Ім'я:
Журавльов Станіслав Георгійович
ІПН/РНОКПП:
3239109572

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Слишик Анатолій Павлович
ІПН/РНОКПП:
1993719713

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Крикунов Максим Олександрович
Факс:
+380505472001
ІПН/РНОКПП:
2918805198

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АТ "МІСТО БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA193000010000032075107901026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись