Майнові права на Квартиру № 221, пл 125,3 кв.м за адресою м. Дніпро (Дніпропетровськ), проспект Олександра Поля (Кірова), будинок 16

Майнові права на Квартиру № 221, пл 125,3 кв.м за адресою м. Дніпро (Дніпропетровськ), проспект Олександра Поля (Кірова), будинок 16

Початкова ціна

2 132 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ "ВТБ БАНК"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 лип. 2021 15:32

до 29 лип. 2021 16:20

Аукціон

з 29 лип. 2021 09:35

до 29 лип. 2021 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 лип. 2021 15:32 – 29 лип. 2021 16:20
Період аукціону:
29 лип. 2021 09:35 – 29 лип. 2021 16:20
Дата публікації:
8 лип. 2021 15:32
Період редагування:
8 лип. 2021 15:32 – 12 лип. 2021 18:00
Період питань:
8 лип. 2021 15:32 – 27 лип. 2021 20:00
Період відповідей:
8 лип. 2021 15:32 – 28 лип. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20210708-28368
Гарантійний внесок:
213 200,00 грн
Номер лоту:
GL48N020210
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
697
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
7 лип. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
2 132 000,00 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
21 320,00 грн
Кількість кроків:
80
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda). Для ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних) необхідно діяти згідно з інструкцією http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok, посилання на договір конфіденційності http://torgi.fg.gov.ua/nda2. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: 1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: [email protected]; 2) АТ «ВТБ БАНК» м. Київ, б-р. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 8/26, електронна пошта [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на Квартиру № 221, пл 125,3 кв.м за адресою м. Дніпро (Дніпропетровськ), проспект Олександра Поля (Кірова), будинок 16

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01024, Київ, Київ, б-р. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 8/26

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 8 лип. 2021 15:32

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
14359319
Адреса:
Україна, 01024, Київ, Київ, вул. Пушкінська/бул. Тараса Шевченка, б. 26/8

Основний контакт

Ім'я:
Рудаковська Анжеліка Геннадіївна
E-mail:
Телефон:
+380444998888

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "ВТБ БАНК"

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Частина комплексу будівель у складі: адмінбудинок, Б-2 загальною площею 663,2 кв. м; гараж, Д-1; склад, Є-1; гараж, Ж-1 загальною площею 338,6 кв. м; лабораторія, З-1 загальною площею 122,6 кв. м; гараж, І-1 загальною площею 103,8 кв. м за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Царичанка, пров. Першотравневий, 11

Частина комплексу будівель у складі: адмінбудинок, Б-2 загальною площею 663,2 кв. м; гараж, Д-1; склад, Є-1; гараж, Ж-1 загальною площею 338,6 кв. м; лабораторія, З-1 загальною площею 122,6 кв. м; гараж, І-1 загальною площею 103,8 кв. м за адресою: Дніпропетро...
Ім'я:
Остащенко Ольга Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380567441141 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 175 350,00 грн без ПДВ

Дивитись