Пул активів, що складається з автотранспорту та основних засобів, а саме: Автомобіль Hyundai Tucson, 2007 р.в., державний номер ВН9866ВВ, номер кузова KMHJN81BP7U579236, об’єм двигуна 1975, інв.№ 1768. Основні засоби в кількості 8 од.

Пул активів, що складається з автотранспорту та основних засобів, а саме: Автомобіль Hyundai Tucson, 2007 р.в., державний номер ВН9866ВВ, номер кузова KMHJN81BP7U579236, об’єм двигуна 1975, інв.№ 1768. Основні засоби в кількості 8 од., які знаходяться за адресою: м.Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Початкова ціна

235 152,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 черв. 2021 16:35

до 21 лип. 2021 16:20

Аукціон

з 21 лип. 2021 09:35

до 21 лип. 2021 16:35

Кваліфікація

з 21 лип. 2021 16:35

до 10 серп. 2021 09:36

Аукціон завершено

10 серп. 2021 09:36

Подача пропозицій:
30 черв. 2021 16:35 – 21 лип. 2021 16:20
Період аукціону:
21 лип. 2021 09:35 – 21 лип. 2021 16:35
Дата публікації:
30 черв. 2021 16:35
Період редагування:
30 черв. 2021 16:35 – 2 лип. 2021 18:00
Період питань:
30 черв. 2021 16:35 – 19 лип. 2021 20:00
Період відповідей:
30 черв. 2021 16:35 – 20 лип. 2021 20:00
Період кваліфікації:
21 лип. 2021 16:35 – 18 серп. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20210630-73945
Гарантійний внесок:
23 515,20 грн
Номер лоту:
GL24N020128
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
686/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
29 черв. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
235 152,00 грн з ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 351,52 грн
Кількість кроків:
50
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11 Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Hyundai Tucson, 2007 р.в., державний номер ВН9866ВВ, номер кузова KMHJN81BP7U579236, об’єм двигуна 1975, інв.№ 1768.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 8 од., які знаходяться за адресою: м.Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

8 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 30 черв. 2021 16:35

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Долинский Илья Олегович
ІПН/РНОКПП:
3418211310

Пропозиція:

152 795,52 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 серп. 2021 09:31

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 2021 09:34
Підписаний договір 10 серп. 2021 09:34

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 серп. 2021 09:31

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 2021 09:34
Підписаний договір 10 серп. 2021 09:34
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL24N020128
Назва договору:
Договір купівлі-продажу ТЗ. Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Опис договору:
Договір купівлі-продажу ТЗ. Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Вартість договору
152 795,52 грн
Заключна вартість договору:
152 795,52 грн
Термін дії договору:
9 серп. 2021 14:33 – 18 серп. 2021 15:33
Дата підписання договору:
9 серп. 2021 14:33
Дата сплати:
28 лип. 2021 09:27
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 10 серп. 2021 09:34
Підписаний договір 10 серп. 2021 09:34

Період підписання договору:
21 лип. 2021 16:35 – 18 серп. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Попович Сергій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3158118252

Пропозиція:

150 444,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АТ "МІСТО БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA193000010000032075107901026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT MEGANE 2019 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00063800174, номер державної реєстрації: KA9201AC, інв.№ 401000002

Автомобіль RENAULT MEGANE 2019 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00063800174, номер державної реєстрації: KA9201AC, інв.№ 401000002
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

448 308,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись