Пул активів, що складається з автотранспорту та основних засобів, а саме: Автомобіль Skoda Fabia Combi, 2011 р.в., держ. номер BH6664EB, номер кузова TMBJC45J9BB502405, об’єм двигуна 1390, інв.№ 4576. Основні засоби в кількості 16 од.
Пул активів, що складається з автотранспорту та основних засобів, а саме: Автомобіль Skoda Fabia Combi, 2011 р.в., держ. номер BH6664EB, номер кузова TMBJC45J9BB502405, об’єм двигуна 1390, інв.№ 4576. Основні засоби в кількості 16 од.
195 429,60 грн
з ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»з 30 черв. 2021 16:50
до 21 лип. 2021 16:25
з 21 лип. 2021 09:40
до 21 лип. 2021 16:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль Skoda Fabia Combi, 2011 р.в., держ. номер BH6664EB, номер кузова TMBJC45J9BB502405, об’єм двигуна 1390, інв.№ 4576.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 16 од.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 16 штуки |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 30 черв. 2021 16:50 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»Вас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись