Векселі прості юридичної особи, в кількості 3 од. , загальною сумою зобов'язання 7 500 000 грн.

Векселі прості юридичної особи, в кількості 3 од., загальною сумою зобов`язання 7 500 000 грн.

Початкова ціна

7 500 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 трав. 2021 16:31

до 2 черв. 2021 16:40

Аукціон

з 2 черв. 2021 09:55

до 2 черв. 2021 16:40

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 трав. 2021 16:31 – 2 черв. 2021 16:40
Період аукціону:
2 черв. 2021 09:55 – 2 черв. 2021 16:40
Дата публікації:
11 трав. 2021 16:31
Період редагування:
11 трав. 2021 16:31 – 13 трав. 2021 18:00
Період питань:
11 трав. 2021 16:31 – 31 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
11 трав. 2021 16:31 – 1 черв. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFD001-UA-20210511-22024
Гарантійний внесок:
750 000,00 грн
Номер лоту:
GL34N019730
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
520/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
7 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Початкова ціна:
7 500 000,00 грн без ПДВ
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
75 000,00 грн
Кількість кроків:
50
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Київ, 04070, : вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, телефон 044 225-84-70 ел. адреса [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Векселі прості юридичної особи, в кількості 3 од., загальною сумою зобов`"язання 7 500 000 грн.

Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04070, Київ, Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд. 17

Тип:
Права вимоги

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 11 трав. 2021 16:31

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21593719
Адреса:
Україна, 03061, Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Основний контакт

Ім'я:
Уманська Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442258470

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "Банк Велес"

Вас може зацікавити

Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць

Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 782 101,98 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
Ім'я:
Арбітражна керуюча Курочкіна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954678178 ІПН/РНОКПП:
3297404586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 257 672,97 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
Ім'я:
Клигіна Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509465827 ІПН/РНОКПП:
2310416786
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 629 250,00 грн без ПДВ

Дивитись